Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Dames Dubbel Competitie Vrijdag Winter 2019-2020
vrijdag 27 september 2019 t/m vrijdag 27 maart 2020
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Vrijdag 27 September 2019
09:00 1 Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Irma Simonatti/ Helene Jacobs HKP1 9-2
2 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Linda Guitoneau/ Selma Bassie HKP1 9-4
3 Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 8-3
10:00 1 Bep Hof/ Lydia Verheul v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 5-6
2 Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Nienke Bosma/ Monique van Trigt 1EP1 4-9
3 Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel 1EP1 6-3
4 Monique Schut/ Francis Knemeijer v Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange 1EP1 3-7
11:00 1 Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 5-11
2 Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 9-6
3 Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia v Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto HKP1 7-8
4 Rineke Hut/ Annemarie Richard v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 6-10
Vrijdag 4 Oktober 2019
09:00 1 Linda Dijkstra/ Simone Ettema v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 13-1
2 Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt v Margo Weesie/ Christa Kamps 2EAP1 7-6
3 Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde v Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst 3EP1 4-7
4 Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek v Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker 3EP1 11-3
10:00 1 Lia van Schaik/ Anke Blank v Melanie Lasance/ Reneť Ferment 2EBP1 2-7
2 Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 5-6
3 Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene v Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk 2EBP1 7-4
4 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen 2EBP1 3-9
5 Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks v Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda 2EAP1 5-10
11:00 1 Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Petra Gravemaker/ Annemieke Combee 3EP1 7-4
2 Edith van der Meij/ Melanie Lasance v Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos 2EAP1 6-10
Vrijdag 11 Oktober 2019
09:00 1 Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 7-5
2 Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Linda Guitoneau/ Selma Bassie HKP1 4-10
3 Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia v Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst HKP1 6-7
4 Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer HKP1 4-9
10:00 1 Jenny Exalto/ Anja Dingerdis v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 7-7
2 Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Nienke Bosma/ Monique van Trigt 1EP1 5-4
3 Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 3-10
4 Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs 1EP1 9-4
11:00 1 Monique Schut/ Francis Knemeijer v Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden 1EP1 1-12
2 Bep Hof/ Lydia Verheul v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 7-6
3 Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 3-7
Vrijdag 18 Oktober 2019
09:00 1 Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks v Edith van der Meij/ Melanie Lasance 2EAP1 10-6
2 Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek 3EP1 4-6
3 Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 2-11
4 Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda v Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt 2EAP1 7-5
10:00 1 Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen v Melanie Lasance/ Reneť Ferment 2EBP1 11-5
2 Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde v Linda Dijkstra/ Simone Ettema 3EP1 2-10
3 Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos v Margo Weesie/ Christa Kamps 2EAP1 3-8
4 Petra Gravemaker/ Annemieke Combee v Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker 3EP1 7-3
5 Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 9-6
11:00 1 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Lia van Schaik/ Anke Blank 2EBP1 8-2
2 Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene v Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman 2EBP1 8-4
Zaterdag 19 Oktober 2019
09:00 2 Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 10-4
Vrijdag 25 Oktober 2019
09:00 1 Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs 1EP1 4-6
2 Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange v Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden 1EP1 5-4
3 Monique Schut/ Francis Knemeijer v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 9-5
4 Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Linda Guitoneau/ Selma Bassie HKP1 3-9
6 Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer HKP1 4-7
10:00 1 Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Nienke Bosma/ Monique van Trigt 1EP1 6-5
2 Bep Hof/ Lydia Verheul v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 2-8
3 Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 3-10
11:00 1 Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 7-8
2 Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 4-8
Vrijdag 1 November 2019
09:00 1 Petra Gravemaker/ Annemieke Combee v Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek 3EP1 9-4
2 Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst v Linda Dijkstra/ Simone Ettema 3EP1 5-8
3 Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 3-4
4 Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker 3EP1 12-2
10:00 1 Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks v Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos 2EAP1 9-2
2 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Melanie Lasance/ Reneť Ferment 2EBP1 6-5
3 Edith van der Meij/ Melanie Lasance v Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt 2EAP1 6-10
4 Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda v Margo Weesie/ Christa Kamps 2EAP1 2-9
5 Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen v Lia van Schaik/ Anke Blank 2EBP1 7-4
11:00 1 Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk v Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman 2EBP1 7-4
2 Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 8-6
3 Jenny Exalto/ Anja Dingerdis v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 5-7
Vrijdag 8 November 2019
09:00 1 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst HKP1 5-4
2 Linda Guitoneau/ Selma Bassie v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 4-5
3 Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange 1EP1 7-3
10:00 1 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 5-11
2 Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia HKP1 5-6
3 Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 9-5
4 Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 4-11
11:00 1 Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Monique Schut/ Francis Knemeijer 1EP1 7-4
2 Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 8-3
3 Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto HKP1 6-5
Vrijdag 15 November 2019
09:00 1 Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks v Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt 2EAP1 4-7
2 Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda v Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos 2EAP1 9-2
3 Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek v Linda Dijkstra/ Simone Ettema 3EP1 5-6
4 Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 8-4
10:00 1 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene 2EBP1 7-5
2 Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde 3EP1 11-2
3 Edith van der Meij/ Melanie Lasance v Margo Weesie/ Christa Kamps 2EAP1 3-7
4 Petra Gravemaker/ Annemieke Combee v Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst 3EP1 11-3
5 Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen v Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk 2EBP1 6-7
11:00 1 Lia van Schaik/ Anke Blank v Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman 2EBP1 7-8
2 Melanie Lasance/ Reneť Ferment v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 3-9
Vrijdag 22 November 2019
09:00 1 Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 4-8
2 Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Monique Schut/ Francis Knemeijer 1EP1 8-7
3 Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia HKP1 3-6
4 Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 8-6
10:00 1 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 8-5
2 Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange 1EP1 8-5
3 Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 4-7
4 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 10-6
11:00 1 Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto HKP1 8-3
2 Linda Guitoneau/ Selma Bassie v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 4-8
3 Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 6-7
12:00 1 Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 6-5
Vrijdag 29 November 2019
09:00 1 Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker v Linda Dijkstra/ Simone Ettema 3EP1 3-9
2 Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos v Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt 2EAP1 4-9
3 Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 11-3
4 Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda v Edith van der Meij/ Melanie Lasance 2EAP1 10-6
10:00 1 Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks v Margo Weesie/ Christa Kamps 2EAP1 3-12
2 Melanie Lasance/ Reneť Ferment v Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman 2EBP1 5-6
3 Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene 2EBP1 6-10
4 Lia van Schaik/ Anke Blank v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 4-7
5 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk 2EBP1 11-2
11:00 1 Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst 3EP1 10-3
2 Petra Gravemaker/ Annemieke Combee v Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde 3EP1 7-5
Maandag 2 December 2019
10:00 4 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 5-7
Vrijdag 6 December 2019
09:00 1 Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst HKP1 6-5
2 Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 6-9
3 Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 7-6
4 Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 5-7
10:00 1 Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 10-6
2 Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 5-7
3 Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden 1EP1 3-8
11:00 1 Monique Schut/ Francis Knemeijer v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 6-4
2 Linda Guitoneau/ Selma Bassie v Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto HKP1 6-7
Vrijdag 13 December 2019
09:00 1 Petra Gravemaker/ Annemieke Combee v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 10-3
2 Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Linda Dijkstra/ Simone Ettema 3EP1 9-6
3 Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek v Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde 3EP1 8-4
4 Margo Weesie/ Christa Kamps v Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt 2EAP1 6-8
10:00 1 Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker v Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst 3EP1 4-8
2 Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman 2EBP1 5-5
3 Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 9-6
4 Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos v Edith van der Meij/ Melanie Lasance 2EAP1 10-6
5 Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda v Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks 2EAP1 5-5
11:00 1 Melanie Lasance/ Reneť Ferment v Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk 2EBP1 6-7
2 Lia van Schaik/ Anke Blank v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene 2EBP1 3-9
Niet gepland
Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 __________
Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 __________
Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 __________
Linda Guitoneau/ Selma Bassie v Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia HKP1 __________
Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto v Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst HKP1 __________
Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 __________
Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 __________
Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia HKP1 __________
Linda Guitoneau/ Selma Bassie v Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst HKP1 __________
Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 __________
Geraldine Kreike/ Denise Bauer-von Mauw v Merel Dekker/ Debby Noordermeer HKP1 __________
Irma Simonatti/ Helene Jacobs v Riksta Tielken-Dorhout/ Els van der Hulst HKP1 __________
Leotien van Dongen/ Sylvia Noordermeer v Marjanne Bouwsma/ Jacqueline Otto HKP1 __________
Linda Guitoneau/ Selma Bassie v Jenny Exalto/ Anja Dingerdis HKP1 __________
Nicole de Graaf/ Gwen Hetharia v Marjon Bloemberg-Ligthart/ Suzanna van Houweninge HKP1 __________
Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 __________
Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden 1EP1 __________
Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 __________
Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 __________
Monique Schut/ Francis Knemeijer v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 __________
Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 __________
Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 __________
Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 __________
Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden 1EP1 __________
Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 __________
Monique Schut/ Francis Knemeijer v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 __________
Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 __________
Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 __________
Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 __________
Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs 1EP1 __________
Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden 1EP1 __________
Monique Schut/ Francis Knemeijer v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 __________
Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 __________
Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 __________
Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 __________
Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Monique Schut/ Francis Knemeijer 1EP1 __________
Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange 1EP1 __________
Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 __________
Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 __________
Petra van Alphen/ Marjolein van der Putten v Wil Hirs/ Carla Emmerik 1EP1 __________
Annette van der Putten-Verdonk/ Joke Breewel v Rineke Hut/ Annemarie Richard 1EP1 __________
Sabine de Jong/ Annelies Rollfs of Roelofs v Paulien Hafkenscheid/ Mieke de Lange 1EP1 __________
Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Monique Schut/ Francis Knemeijer 1EP1 __________
Marianne Honders/ Ymkje Piepenbrink/ Marianne Schrik-v. Delden v Jeanine de Best/ Lucille Hulst/ Caroline Lauppe 1EP1 __________
Els Bloemendaal-Weber/ Marijke Roelofs v Bep Hof/ Lydia Verheul 1EP1 __________
Edith van der Meij/ Melanie Lasance v Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks 2EAP1 __________
Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt v Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda 2EAP1 __________
Margo Weesie/ Christa Kamps v Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos 2EAP1 __________
Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos v Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks 2EAP1 __________
Margo Weesie/ Christa Kamps v Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda 2EAP1 __________
Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt v Edith van der Meij/ Melanie Lasance 2EAP1 __________
Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt v Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks 2EAP1 __________
Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos v Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda 2EAP1 __________
Margo Weesie/ Christa Kamps v Edith van der Meij/ Melanie Lasance 2EAP1 __________
Margo Weesie/ Christa Kamps v Carla van Westerlaak/ Sandra Vogel/ Annette Hendriks 2EAP1 __________
Edith van der Meij/ Melanie Lasance v Marianne Hopstaken-Wassenaar/ Wil Arenda 2EAP1 __________
Sjaak Seepma/ Cisca Stuijt v Anneke van Leuffen/ Rina van der Bos 2EAP1 __________
Nienke Bosma/ Monique van Trigt v Ellen Schouten-Lucke/ Monique Veen 2EBP1 __________
Maud Croese/ Hilde van Ravenswaay Claasen/ Wilma van Straalen v Ingrid Meijer-Burgers/ Sandra Bouman 2EBP1 __________
Lia van Schaik/ Anke Blank v Marjan Hoogeveen/ Wiskje Langelaar-van der Veen/ Ellen Strunk 2EBP1 __________
Melanie Lasance/ Reneť Ferment v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene 2EBP1 __________
Tineke Draaisma/ Joke Beukenkamp - vd Braak v Tini van Stam/ Simone Stokman/ Marie-Josť van Veggel-Enders 3EP1 __________
Petra Gravemaker/ Annemieke Combee v Linda Dijkstra/ Simone Ettema 3EP1 __________
Nel Abels/ Linda Abels-Van Beek v Jolanda Vercouteren/ Lilian Hulst 3EP1 __________
Maartje Brink-Kinderman/ Nicole van de Manakker v Nicky Kamphuis/ Marieke Kragt-van der Velde 3EP1 __________

Volg dit toernooi op https://www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 8 Jul 2020 13:58