Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Dames Dubbel Competitie Dinsdag Winter 2019-2020 2e periode
dinsdag 1 oktober 2019 t/m dinsdag 31 maart 2020
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Dinsdag 8 Oktober 2019
09:00 1 Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering v Hennie de Koning/ Teunie Posthumus POULE1P1 11-4
2 Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Tini van Stam/ Wil Pijlman POULE1P1 12-3
10:00 1 Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 8-6
2 Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene v Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen POULE1P1 5-8
Dinsdag 15 Oktober 2019
10:00 1 Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 5-8
Dinsdag 22 Oktober 2019
09:00 1 Tini van Stam/ Wil Pijlman v Hennie de Koning/ Teunie Posthumus POULE1P1 5-8
10:00 1 Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering POULE1P1 1-13
2 Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene v Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk POULE1P1 6-6
Dinsdag 29 Oktober 2019
10:00 1 Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 7-6
Dinsdag 5 November 2019
09:00 1 Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Hennie de Koning/ Teunie Posthumus POULE1P1 5-10
2 Tini van Stam/ Wil Pijlman v Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering POULE1P1 1-15
10:00 1 Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen v Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk POULE1P1 __________
Dinsdag 19 November 2019
09:00 1 Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene POULE1P1 2-8
2 Hennie de Koning/ Teunie Posthumus v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 3-7
10:00 1 Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering v Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk POULE1P1 8-5
2 Tini van Stam/ Wil Pijlman v Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen POULE1P1 3-13
Dinsdag 3 December 2019
09:00 1 Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen POULE1P1 6-7
2 Hennie de Koning/ Teunie Posthumus v Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk POULE1P1 6-2
10:00 1 Tini van Stam/ Wil Pijlman v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene POULE1P1 3-13
2 Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 11-3
Donderdag 12 December 2019
10:00 2 Hennie de Koning/ Teunie Posthumus v Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen POULE1P1 3-12
Dinsdag 17 December 2019
09:00 1 Tini van Stam/ Wil Pijlman v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 2-16
10:00 1 Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene POULE1P1 7-6
2 Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk POULE1P1 8-4
Niet gepland
Tineke Draaisma/ Sabine de Jong v Petra Gravemaker/ Joke Beukenkamp - vd Braak POULE1P1 __________
Tini van Stam/ Wil Pijlman v Ans van Mourik/ Annette van der Putten-Verdonk POULE1P1 __________
Tanja Heyink/ Willy van Wezep/ Puck Groot/ Marga van den Berg-Schering v Rita Grothuis/ Marijke Roelofs/ Wilma van Straalen POULE1P1 __________
Hennie de Koning/ Teunie Posthumus v Bep Hof/ Mieke Vogel/ Jos D'Haene POULE1P1 __________

Volg dit toernooi op https://www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 9 Jul 2020 23:01