Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Dames Dubbel Competitie Zondag Winter 2019-2020
zondag 29 september 2019 t/m zaterdag 28 maart 2020
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Zondag 29 September 2019
11:00 1 Tineke Selier/ Cindy Maijer v Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff 2EP1 3-9
2 Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam v Sandy Rutte/ Chi Weber 2EP1 9-5
3 Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven v Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen 2EP1 8-4
12:00 1 Karen van Brakel/ Marjo Romcken v Lisette Neijzen/ Anne Niehe 1EP1 4-9
2 Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval 1EP1 8-6
13:00 1 Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 7-5
Zondag 6 Oktober 2019
10:00 3 Francis Knemeijer/ Iris van der Laan v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid 1EP1 2-12
4 Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp HKP1 7-4
11:00 1 Marieke de Bie/ Inez Abels v Astrid Brouwer-Gravemaker/ Frederieke Rosenberg EDP1 6-10
3 Jessica Lieve/ Ageeth Bruinsma v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap EDP1 6-7
4 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré HKP1 10-3
6 Edith van der Meij/ Martine Vasterman v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 10-6
12:00 4 Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis v Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer HKP1 9-6
14:00 4 Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam v Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven 2EP1 10-3
Zondag 13 Oktober 2019
11:00 1 Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Karen van Brakel/ Marjo Romcken 1EP1 9-4
2 Sandy Rutte/ Chi Weber v Tineke Selier/ Cindy Maijer 2EP1 4-7
3 Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen v Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff 2EP1 6-8
4 Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 8-3
12:00 1 Francis Knemeijer/ Iris van der Laan v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt 1EP1 5-8
2 Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval v Lisette Neijzen/ Anne Niehe 1EP1 6-5
Zaterdag 19 Oktober 2019
11:00 3 Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe HKP1 4-10
Zondag 20 Oktober 2019
10:00 6 Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 10-6
11:00 2 Jessica Lieve/ Ageeth Bruinsma v Marieke de Bie/ Inez Abels EDP1 4-9
3 Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp v Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré HKP1 8-5
12:00 1 Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis v Edith van der Meij/ Martine Vasterman HKP1 3-6
2 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Astrid Brouwer-Gravemaker/ Frederieke Rosenberg EDP1 6-6
Zondag 27 Oktober 2019
11:00 3 Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval v Karen van Brakel/ Marjo Romcken 1EP1 12-3
4 Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Lisette Neijzen/ Anne Niehe 1EP1 6-11
12:00 1 Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam v Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen 2EP1 11-2
2 Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven v Tineke Selier/ Cindy Maijer 2EP1 6-10
3 Sandy Rutte/ Chi Weber v Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff 2EP1 5-12
4 Francis Knemeijer/ Iris van der Laan v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 4-8
5 Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt 1EP1 10-7
14:00 4 Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam v Tineke Selier/ Cindy Maijer 2EP1 7-7
Zaterdag 2 November 2019
10:00 2 Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp v Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe HKP1 4-8
Zondag 3 November 2019
12:00 1 Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré HKP1 8-3
2 Jessica Lieve/ Ageeth Bruinsma v Astrid Brouwer-Gravemaker/ Frederieke Rosenberg EDP1 12-1
4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Marieke de Bie/ Inez Abels EDP1 6-9
13:00 2 Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 6-10
5 Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer v Edith van der Meij/ Martine Vasterman HKP1 4-9
Zondag 10 November 2019
10:00 3 Lisette Neijzen/ Anne Niehe v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 8-7
11:00 1 Sandy Rutte/ Chi Weber v Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen 2EP1 7-5
2 Karen van Brakel/ Marjo Romcken v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt 1EP1 6-7
12:00 1 Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Francis Knemeijer/ Iris van der Laan 1EP1 4-15
2 Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid 1EP1 5-10
3 Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven v Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff 2EP1 7-7
Zondag 17 November 2019
12:00 1 Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp v Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer HKP1 5-7
2 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Edith van der Meij/ Martine Vasterman HKP1 8-4
3 Astrid Brouwer-Gravemaker/ Frederieke Rosenberg v Marieke de Bie/ Inez Abels EDP1 6-10
4 Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap v Jessica Lieve/ Ageeth Bruinsma EDP1 6-12
13:00 1 Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis HKP1 4-7
2 Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 5-8
Zondag 24 November 2019
11:00 1 Sandy Rutte/ Chi Weber v Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven 2EP1 7-5
2 Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam v Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff 2EP1 6-9
12:00 1 Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval v Francis Knemeijer/ Iris van der Laan 1EP1 10-4
2 Lisette Neijzen/ Anne Niehe v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt 1EP1 7-5
3 Karen van Brakel/ Marjo Romcken v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 2-9
4 Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen v Tineke Selier/ Cindy Maijer 2EP1 7-4
5 Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid 1EP1 3-11
Zondag 1 December 2019
11:00 1 Astrid Brouwer-Gravemaker/ Frederieke Rosenberg v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap EDP1 7-5
12:00 2 Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer HKP1 6-5
4 Marieke de Bie/ Inez Abels v Jessica Lieve/ Ageeth Bruinsma EDP1 8-6
13:00 1 Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré v Edith van der Meij/ Martine Vasterman HKP1 6-10
2 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 7-6
4 Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp v Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis HKP1 10-3
14:00 5 Lisette Neijzen/ Anne Niehe v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid 1EP1 5-7
Zondag 8 December 2019
12:00 1 Sandy Rutte/ Chi Weber v Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam 2EP1 5-8
2 Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt 1EP1 1-13
3 Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 7-7
4 Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen v Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven 2EP1 2-9
5 Karen van Brakel/ Marjo Romcken v Francis Knemeijer/ Iris van der Laan 1EP1 10-4
13:00 1 Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff v Tineke Selier/ Cindy Maijer 2EP1 12-2
Zondag 15 December 2019
12:00 1 Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré v Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer HKP1 5-7
2 Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis HKP1 5-7
4 Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Edith van der Meij/ Martine Vasterman HKP1 5-3
5 Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 5-7
13:00 1 Marieke de Bie/ Inez Abels v Toos Schaap-Nederstigt/ Tineke Schaap EDP1 8-6
2 Astrid Brouwer-Gravemaker/ Frederieke Rosenberg v Jessica Lieve/ Ageeth Bruinsma EDP1 6-9
Niet gepland
Nadia Bartelings/ Mirella van Veenendaal v Yolanda Kersten/ Marielle Tammer HKP1 __________
Sanne Warmerdam/ Amarantha van Baars/ Willemijn Nunnink/ Marjon Langekamp v Edith van der Meij/ Martine Vasterman HKP1 __________
Ellis Kuijper-Nauta/ Caroline Lauppe v Tessa van Beek/ Pauline van der Linden/ Bianca Stoffer HKP1 __________
Annelies Rollfs of Roelofs/ Marlies Lapré/ Charlotte Lapré v Ingrid Jansen/ Els de Kruif - Driehuis HKP1 __________
Annemiek Groot/ Valerie Smink/ Frederique Ledeboer/ Ellen Waals v Rianne Duindam/ Ingrid Duindam/ Mireille Duindam 1EP1 __________
Bianca Krom/ Miranda Biemans-Sieval v Nelleke van der Meer-Nederstigt/ Toos Schaap-Nederstigt 1EP1 __________
Karen van Brakel/ Marjo Romcken v Dominique Aleman/ Anne Hafkenscheid 1EP1 __________
Lisette Neijzen/ Anne Niehe v Francis Knemeijer/ Iris van der Laan 1EP1 __________
Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven v Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam 2EP1 __________
Tineke Selier/ Cindy Maijer v Sandy Rutte/ Chi Weber 2EP1 __________
Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff v Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen 2EP1 __________
Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen v Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam 2EP1 __________
Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff v Sandy Rutte/ Chi Weber 2EP1 __________
Tineke Selier/ Cindy Maijer v Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven 2EP1 __________
Tineke Selier/ Cindy Maijer v Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam 2EP1 __________
Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen v Sandy Rutte/ Chi Weber 2EP1 __________
Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff v Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven 2EP1 __________
Monique Brink/ Karin Jansen/ Esther Duijff v Liane Vroom/ Anne-Marie van Meelen-Opdam 2EP1 __________
Nanda van Bodegraven/ Hanny van Steeden-van de Ven v Sandy Rutte/ Chi Weber 2EP1 __________
Tineke Selier/ Cindy Maijer v Nel Abels/ Rita Dijkstra/ Jolanda van Kruiselbergen 2EP1 __________

Volg dit toernooi op https://www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 9 Jul 2020 23:08