Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Gemengd Dubbel Competitie Zondag Winter 2019-2020
zondag 29 september 2019 t/m zaterdag 28 maart 2020
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Zondag 29 September 2019
10:00 1 Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak v Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk HKP1 13-2
2 Patrick Koole/ Claudia Saia v Bart Heerema/ Anouk Drent HKP1 8-5
3 Hanny Prick/ Robert Uitermark v Niek Schaap/ Tineke Schaap 1EP1 5-11
14:00 1 Jos Hessels/ Puck Groot v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries 1EP1 3-8
2 Frank Kramer/ Joke Yu v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld HKP1 8-6
3 Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet 1EP1 4-5
4 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 4-7
17:00 1 Johan Kamer/ Edith van der Meij v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 7-7
Zondag 6 Oktober 2019
10:00 2 Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Puck Groot/ Jeroen Hardebol 2EP1 5-7
11:00 2 Ben Jansen/ Ingrid Jansen v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 7-7
5 Karen van Brakel/ Berry van Brakel v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 10-6
13:00 1 Jaap de Jong/ Nathalie Booms v Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer 3EP1 3-15
2 Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint v Frans Trip/ Youly Kim 3EP1 7-7
14:00 1 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp 2EP1 6-10
2 Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Barry Jongbloed/ Charlotte Tom 3EP1 10-6
3 Elena van Wel/ Andre van der Wel v Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos 2EP1 8-3
18:00 1 Hanny Prick/ Robert Uitermark v Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn 1EP1 6-9
Zondag 13 Oktober 2019
10:00 2 Niek Schaap/ Tineke Schaap v Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet 1EP1 3-9
16:00 1 Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 8-5
2 Martha Escudero/ Inigo Sanchez v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 6-9
3 Jos Hessels/ Puck Groot v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram 1EP1 8-4
17:00 1 Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk v Frank Kramer/ Joke Yu HKP1 7-9
18:00 1 Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak v Patrick Koole/ Claudia Saia HKP1 9-8
2 Bart Heerema/ Anouk Drent v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld HKP1 7-5
Zondag 20 Oktober 2019
11:00 1 Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 3-12
13:00 1 Barry Jongbloed/ Charlotte Tom v Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer 3EP1 10-5
3 Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint v Karen van Brakel/ Berry van Brakel 3EP1 6-10
14:00 1 Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post 2EP1 6-5
2 Elena van Wel/ Andre van der Wel v Ben Jansen/ Ingrid Jansen 2EP1 6-8
3 Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Jaap de Jong/ Nathalie Booms 3EP1 12-3
4 Puck Groot/ Jeroen Hardebol v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp 2EP1 7-6
15:00 2 Frans Trip/ Youly Kim v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 12-3
Zondag 27 Oktober 2019
10:00 3 Hanny Prick/ Robert Uitermark v Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet 1EP1 2-11
11:00 1 Niek Schaap/ Tineke Schaap v Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn 1EP1 0-13
2 Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak v Bart Heerema/ Anouk Drent HKP1 6-6
14:00 1 Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld HKP1 14-4
2 Jos Hessels/ Puck Groot v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 6-8
3 Patrick Koole/ Claudia Saia v Frank Kramer/ Joke Yu HKP1 9-4
15:00 2 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 7-3
3 Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 6-7
Zondag 3 November 2019
09:00 2 Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 6-10
11:00 3 Elena van Wel/ Andre van der Wel v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 5-7
12:00 3 Frans Trip/ Youly Kim v Karen van Brakel/ Berry van Brakel 3EP1 7-5
14:00 2 Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Diana Keessen/ Richard Beukenkamp 2EP1 8-6
3 Puck Groot/ Jeroen Hardebol v Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post 2EP1 2-9
15:00 2 Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer 3EP1 6-7
3 Barry Jongbloed/ Charlotte Tom v Jaap de Jong/ Nathalie Booms 3EP1 17-2
17:00 1 Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos v Ben Jansen/ Ingrid Jansen 2EP1 6-8
Zondag 10 November 2019
10:00 2 Niek Schaap/ Tineke Schaap v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries 1EP1 6-7
13:00 4 Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak v Frank Kramer/ Joke Yu HKP1 8-6
5 Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk v Bart Heerema/ Anouk Drent HKP1 1-11
15:00 2 Martha Escudero/ Inigo Sanchez v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 6-6
16:00 1 Hanny Prick/ Robert Uitermark v Jos Hessels/ Puck Groot 1EP1 6-5
2 Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 5-8
17:00 1 Patrick Koole/ Claudia Saia v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld HKP1 12-5
2 Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram 1EP1 8-3
Zondag 17 November 2019
11:00 1 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 8-7
12:00 5 Jaap de Jong/ Nathalie Booms v Karen van Brakel/ Berry van Brakel 3EP1 3-10
14:00 1 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Ben Jansen/ Ingrid Jansen 2EP1 3-9
2 Barry Jongbloed/ Charlotte Tom v Frans Trip/ Youly Kim 3EP1 9-8
3 Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Elena van Wel/ Andre van der Wel 2EP1 8-1
4 Puck Groot/ Jeroen Hardebol v Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos 2EP1 8-4
15:00 2 Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint 3EP1 7-8
3 Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 8-5
Zondag 24 November 2019
10:00 2 Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 11-1
13:00 2 Niek Schaap/ Tineke Schaap v Jos Hessels/ Puck Groot 1EP1 6-8
14:00 1 Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak v Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld HKP1 9-5
2 Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk v Patrick Koole/ Claudia Saia HKP1 5-12
15:00 2 Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 5-6
3 Hanny Prick/ Robert Uitermark v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries 1EP1 6-6
4 Bart Heerema/ Anouk Drent v Frank Kramer/ Joke Yu HKP1 7-6
5 Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 10-3
Zondag 1 December 2019
12:00 3 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 5-5
13:00 3 Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer v Karen van Brakel/ Berry van Brakel 3EP1 4-8
14:00 1 Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos 2EP1 11-4
2 Puck Groot/ Jeroen Hardebol v Elena van Wel/ Andre van der Wel 2EP1 3-10
3 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Ben Jansen/ Ingrid Jansen 2EP1 8-5
15:00 2 Barry Jongbloed/ Charlotte Tom v Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint 3EP1 12-0
3 Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Frans Trip/ Youly Kim 3EP1 6-9
16:00 4 Jaap de Jong/ Nathalie Booms v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 6-11
Zondag 8 December 2019
11:00 1 Niek Schaap/ Tineke Schaap v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 6-8
13:00 2 Bart Heerema/ Anouk Drent v Patrick Koole/ Claudia Saia HKP1 8-5
14:00 1 Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 8-4
2 Jos Hessels/ Puck Groot v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 8-5
3 Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk v Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak HKP1 4-10
15:00 2 Hanny Prick/ Robert Uitermark v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram 1EP1 9-3
3 Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries 1EP1 8-5
4 Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Frank Kramer/ Joke Yu HKP1 7-7
Zaterdag 14 December 2019
16:00 5 Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos 2EP1 9-2
Zondag 15 December 2019
11:00 1 Puck Groot/ Jeroen Hardebol v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 4-9
13:00 3 Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Elena van Wel/ Andre van der Wel 2EP1 7-4
14:00 1 Barry Jongbloed/ Charlotte Tom v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 13-2
3 Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Ben Jansen/ Ingrid Jansen 2EP1 7-6
15:00 2 Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Karen van Brakel/ Berry van Brakel 3EP1 6-5
3 Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer v Frans Trip/ Youly Kim 3EP1 5-11
4 Jaap de Jong/ Nathalie Booms v Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint 3EP1 10-6
Niet gepland
Patrick Koole/ Claudia Saia v Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak HKP1 __________
Frank Kramer/ Joke Yu v Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk HKP1 __________
Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Bart Heerema/ Anouk Drent HKP1 __________
Bart Heerema/ Anouk Drent v Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak HKP1 __________
Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk HKP1 __________
Frank Kramer/ Joke Yu v Patrick Koole/ Claudia Saia HKP1 __________
Frank Kramer/ Joke Yu v Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak HKP1 __________
Bart Heerema/ Anouk Drent v Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk HKP1 __________
Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Patrick Koole/ Claudia Saia HKP1 __________
Patrick Eleveld/ Sandra Eleveld v Bert-Jan Hendriksen/ Pauline van den Haak HKP1 __________
Patrick Koole/ Claudia Saia v Cees Waalewijn/ Wilma Doeswijk HKP1 __________
Frank Kramer/ Joke Yu v Bart Heerema/ Anouk Drent HKP1 __________
Hanny Prick/ Robert Uitermark v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 __________
Niek Schaap/ Tineke Schaap v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 __________
Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 __________
Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet v Jos Hessels/ Puck Groot 1EP1 __________
Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram 1EP1 __________
Hanny Prick/ Robert Uitermark v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 __________
Niek Schaap/ Tineke Schaap v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 __________
Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v Jos Hessels/ Puck Groot 1EP1 __________
Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram 1EP1 __________
Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 __________
Hanny Prick/ Robert Uitermark v John Koppen/ Bianca Koppen/ Ines Bovenschen 1EP1 __________
Niek Schaap/ Tineke Schaap v Edward Grevenstuk/ Diana Tosseram 1EP1 __________
Tineke van der Peet/ Stefan Hoogendoorn v Ron Tjioe/ Majorie van Dorssen-De Vries 1EP1 __________
Simone Hoogendoorn-Veltman/ René van der Peet v Martha Escudero/ Inigo Sanchez 1EP1 __________
Jos Hessels/ Puck Groot v Johan Kamer/ Edith van der Meij 1EP1 __________
Charlotte Lapré/ Marnix Rollfs Of Roelofs v Marije van Luijken/ Arjan Oudshoorn 2EP1 __________
Puck Groot/ Jeroen Hardebol v Ben Jansen/ Ingrid Jansen 2EP1 __________
Els de Kruif - Driehuis/ Ed Post v Gert-Jan Mos/ Lisanne Mos/ Anouk Mos 2EP1 __________
Diana Keessen/ Richard Beukenkamp v Elena van Wel/ Andre van der Wel 2EP1 __________
Mariska Feitsma/ Robert-Jan Rijs v Linda Dijkstra/ Ron Oldenziel 3EP1 __________
Barry Jongbloed/ Charlotte Tom v Karen van Brakel/ Berry van Brakel 3EP1 __________
Jaap de Jong/ Nathalie Booms v Frans Trip/ Youly Kim 3EP1 __________
Yasemin Altunisik/ Ibrahim Sezer v Roman van der Flier/ Virag Boglarka Balint 3EP1 __________

Volg dit toernooi op https://www.tc-denieuwebrug.nl.

© PlanMySport - 8 Jul 2020 14:01