Tennisschool Jan de Rook Wintertour 2019 zondag 13 januari 2019 t/m zondag 14 april 2019 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag | Werkelijk gespeeld |
Zondag 17 Maart 2019 | |||||||
11:30 | 5 | Floor van de Schilde | v | River de Haas | GEELP2 | __________ | |
6 | Noa van den Berg | v | Sophie Verspaget | GEELP1 | __________ | ||
7 | Leonard Kloppenburg | v | Zola Jenkins | GEELP2 | __________ | ||
8 | Jonatan Janssen | v | Jimi van Raam | GEELP1 | __________ | ||
9 | Roos van Diemen | v | Sil Preuninger | GROENP1 | __________ | ||
10 | Mylo Jenkins | v | Vasil Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
20 | Sander van Es | v | Hidde Visser | GROENP2 | __________ | ||
21 | Thijs Lief | v | Emerys Gimgembre-Sindi | GROENP3 | __________ | ||
30 | Thom Kleijer | v | Luuk Keijer | GROENP2 | __________ | ||
31 | Aurely Janssen | v | Alexia Overdiek | GROENP3 | __________ | ||
11:55 | 9 | Madelief van der Geld | v | Max Huurman | GROENP6 | __________ | |
10 | Julian Gangapersadsing | v | Nikola Yaramov | GROENP4 | __________ | ||
20 | Emma van Weyenberg | v | Wieger Koks | GROENP4 | __________ | ||
21 | Johana Divisova | v | Cato Jennissen | GROENP5 | __________ | ||
30 | Finn Heijns | v | Alex Baramov | GROENP5 | __________ | ||
31 | Sophie Tepper | v | Ditte ten Hoopen | GROENP6 | __________ | ||
12:00 | 5 | Noa van den Berg | v | Jonatan Janssen | GEELP1 | __________ | |
6 | Zola Jenkins | v | River de Haas | GEELP2 | __________ | ||
7 | Sophie Verspaget | v | Jimi van Raam | GEELP1 | __________ | ||
8 | Leonard Kloppenburg | v | Floor van de Schilde | GEELP2 | __________ | ||
12:20 | 9 | Roos van Diemen | v | Mylo Jenkins | GROENP1 | __________ | |
10 | Hidde Visser | v | Luuk Keijer | GROENP2 | __________ | ||
20 | Sander van Es | v | Thom Kleijer | GROENP2 | __________ | ||
21 | Alexia Overdiek | v | Emerys Gimgembre-Sindi | GROENP3 | __________ | ||
30 | Aurely Janssen | v | Thijs Lief | GROENP3 | __________ | ||
31 | Sil Preuninger | v | Vasil Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
12:30 | 6 | Iann Yeung | v | Sidney van der Burgh | GEELP3 | __________ | |
7 | Jasmijn Luneman | v | Puk van Diemen | GEELP3 | __________ | ||
12:45 | 9 | Ditte ten Hoopen | v | Max Huurman | GROENP6 | __________ | |
10 | Cato Jennissen | v | Alex Baramov | GROENP5 | __________ | ||
20 | Emma van Weyenberg | v | Julian Gangapersadsing | GROENP4 | __________ | ||
21 | Wieger Koks | v | Nikola Yaramov | GROENP4 | __________ | ||
30 | Johana Divisova | v | Finn Heijns | GROENP5 | __________ | ||
31 | Sophie Tepper | v | Madelief van der Geld | GROENP6 | __________ | ||
13:00 | 5 | Noa van den Berg | v | Jimi van Raam | GEELP1 | __________ | |
6 | Puk van Diemen | v | Sidney van der Burgh | GEELP3 | __________ | ||
7 | Sophie Verspaget | v | Jonatan Janssen | GEELP1 | __________ | ||
8 | Jasmijn Luneman | v | Iann Yeung | GEELP3 | __________ | ||
13:10 | 9 | Sil Preuninger | v | Mylo Jenkins | GROENP1 | __________ | |
10 | Sander van Es | v | Luuk Keijer | GROENP2 | __________ | ||
20 | Roos van Diemen | v | Vasil Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
21 | Alexia Overdiek | v | Thijs Lief | GROENP3 | __________ | ||
30 | Hidde Visser | v | Thom Kleijer | GROENP2 | __________ | ||
31 | Aurely Janssen | v | Emerys Gimgembre-Sindi | GROENP3 | __________ | ||
13:30 | 5 | Leonard Kloppenburg | v | River de Haas | GEELP2 | __________ | |
6 | Puk van Diemen | v | Iann Yeung | GEELP3 | __________ | ||
7 | Zola Jenkins | v | Floor van de Schilde | GEELP2 | __________ | ||
8 | Jasmijn Luneman | v | Sidney van der Burgh | GEELP3 | __________ | ||
13:35 | 9 | Cato Jennissen | v | Finn Heijns | GROENP5 | __________ | |
10 | Sophie Tepper | v | Max Huurman | GROENP6 | __________ | ||
20 | Ditte ten Hoopen | v | Madelief van der Geld | GROENP6 | __________ | ||
21 | Wieger Koks | v | Julian Gangapersadsing | GROENP4 | __________ | ||
30 | Johana Divisova | v | Alex Baramov | GROENP5 | __________ | ||
31 | Emma van Weyenberg | v | Nikola Yaramov | GROENP4 | __________ | ||
Zondag 14 April 2019 | |||||||
12:00 | 13 | Kasper Toet | v | Julie Luneman | ORANJEP1 | __________ | |
14 | Nova van Kollem | v | Lorena Tjoelker | ORANJEP2 | __________ | ||
15 | Lotte Spaa | v | Chloe Lendormy | ORANJEP2 | __________ | ||
16 | Maxime Popescu | v | Adam Struggles | ORANJEP6 | __________ | ||
17 | Zeno Meier | v | Aymerik Ducher | ORANJEP1 | __________ | ||
18 | Makar Lozytskyi | v | Delano Pereira Barboza | ORANJEP6 | __________ | ||
12:15 | 13 | Marieke Kok | v | Finn Mokveld | ORANJEP5 | __________ | |
14 | Owen Ammerlaan | v | Marcel Cilissen | ORANJEP4 | __________ | ||
15 | Omar Soliman | v | Pablo Carretero | ORANJEP3 | __________ | ||
16 | Veere Wijsbroek | v | Roos Pennings | ORANJEP3 | __________ | ||
17 | Elin Francis | v | Fanny de Boer | ORANJEP4 | __________ | ||
18 | Toby Struggles | v | Iskander Kostense | ORANJEP5 | __________ | ||
12:30 | 13 | Nova van Kollem | v | Lotte Spaa | ORANJEP2 | __________ | |
14 | Adam Struggles | v | Delano Pereira Barboza | ORANJEP6 | __________ | ||
15 | Lorena Tjoelker | v | Chloe Lendormy | ORANJEP2 | __________ | ||
16 | Aymerik Ducher | v | Julie Luneman | ORANJEP1 | __________ | ||
17 | Maxime Popescu | v | Makar Lozytskyi | ORANJEP6 | __________ | ||
18 | Zeno Meier | v | Kasper Toet | ORANJEP1 | __________ | ||
12:45 | 13 | Pablo Carretero | v | Roos Pennings | ORANJEP3 | __________ | |
14 | Elin Francis | v | Owen Ammerlaan | ORANJEP4 | __________ | ||
15 | Iskander Kostense | v | Finn Mokveld | ORANJEP5 | __________ | ||
16 | Fanny de Boer | v | Marcel Cilissen | ORANJEP4 | __________ | ||
17 | Toby Struggles | v | Marieke Kok | ORANJEP5 | __________ | ||
18 | Omar Soliman | v | Veere Wijsbroek | ORANJEP3 | __________ | ||
13:00 | 13 | Maxime Popescu | v | Delano Pereira Barboza | ORANJEP6 | __________ | |
14 | Aymerik Ducher | v | Kasper Toet | ORANJEP1 | __________ | ||
15 | Nova van Kollem | v | Chloe Lendormy | ORANJEP2 | __________ | ||
16 | Lorena Tjoelker | v | Lotte Spaa | ORANJEP2 | __________ | ||
17 | Adam Struggles | v | Makar Lozytskyi | ORANJEP6 | __________ | ||
18 | Zeno Meier | v | Julie Luneman | ORANJEP1 | __________ | ||
13:15 | 13 | Toby Struggles | v | Finn Mokveld | ORANJEP5 | __________ | |
14 | Elin Francis | v | Marcel Cilissen | ORANJEP4 | __________ | ||
15 | Fanny de Boer | v | Owen Ammerlaan | ORANJEP4 | __________ | ||
16 | Iskander Kostense | v | Marieke Kok | ORANJEP5 | __________ | ||
17 | Pablo Carretero | v | Veere Wijsbroek | ORANJEP3 | __________ | ||
18 | Omar Soliman | v | Roos Pennings | ORANJEP3 | __________ |
Volg dit toernooi op https://tennisschooljanderook.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TennisschoolJanDeRook/Toernooien/Kidstour.
© PlanMySport - 19 Apr 2024 13:48