Tennisschool Jan de Rook Summer tour 2019 zondag 23 juni 2019 t/m zondag 8 september 2019 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag | Werkelijk gespeeld |
Zondag 8 September 2019 | |||||||
10:00 | 1 | Sebastiaan Langkemper | v | Sjors van den Hoek | GROENP2 | __________ | |
2 | Genayro Gunneweg | v | Robert Grigorescu | GROENP1 | __________ | ||
3 | Mark Haring | v | Alex Baramov | GROENP1 | __________ | ||
4 | Mara Brinkman | v | Walter Dop | GROENP3 | __________ | ||
5 | Lara Oliveira Nunes | v | Ditte ten Hoopen | GROENP3 | __________ | ||
6 | Francesco de l' Orme | v | Aashi Pratap | GROENP3 | __________ | ||
7 | Thirza Bousema | v | Valerie Coesmans | ORANJEP3 | __________ | ||
8 | Myrthe Verhoeven | v | Anouk van Slooten | ORANJEP3 | __________ | ||
9 | Arvind Bhoedjang | v | Maxime Popescu | ORANJEP2 | __________ | ||
10 | Finn Heijns | v | Delano Pereira Barboza | ORANJEP2 | __________ | ||
11 | Roos Pennings | v | Joris Gorsen | ORANJEP1 | __________ | ||
12 | Zeno Meier | v | Viggo Meere | ORANJEP1 | __________ | ||
31 | Sophie Verspaget | v | Roos van Diemen | GEELP1 | __________ | ||
10:20 | 1 | Puk van Diemen | v | Iann Yeung | GROENP4 | __________ | |
2 | George van Wyk | v | Sil Preuninger | GROENP4 | __________ | ||
3 | Thom Kleijer | v | Eline Terlouw | GROENP4 | __________ | ||
7 | Aedan Cullen | v | Niek van Slooten | ORANJEP6 | __________ | ||
8 | Mateusz Kepka | v | Ibo Fathallah | ORANJEP6 | __________ | ||
9 | Max Beishuizen | v | Teun van Meerkerk | ORANJEP5 | __________ | ||
10 | Daniel Drooger | v | Lourenzo Oliveira Nunes | ORANJEP5 | __________ | ||
11 | Nova van Kollem | v | Fanny de Boer | ORANJEP4 | __________ | ||
12 | Anne van van Houten | v | Lorena Tjoelker | ORANJEP4 | __________ | ||
31 | Zola Jenkins | v | Laurens Cieremans | GEELP1 | __________ | ||
10:40 | 1 | Vasil Yaramov | v | Mylo Jenkins | GROENP2 | __________ | |
2 | Alex Baramov | v | Nikola Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
3 | Mark Haring | v | Genayro Gunneweg | GROENP1 | __________ | ||
4 | Aashi Pratap | v | Walter Dop | GROENP3 | __________ | ||
5 | Ditte ten Hoopen | v | Mara Brinkman | GROENP3 | __________ | ||
6 | Lara Oliveira Nunes | v | Francesco de l' Orme | GROENP3 | __________ | ||
7 | Thirza Bousema | v | Myrthe Verhoeven | ORANJEP3 | __________ | ||
8 | Valerie Coesmans | v | Anouk van Slooten | ORANJEP3 | __________ | ||
9 | Arvind Bhoedjang | v | Finn Heijns | ORANJEP2 | __________ | ||
10 | Maxime Popescu | v | Delano Pereira Barboza | ORANJEP2 | __________ | ||
11 | Roos Pennings | v | Zeno Meier | ORANJEP1 | __________ | ||
12 | Joris Gorsen | v | Viggo Meere | ORANJEP1 | __________ | ||
31 | Sophie Verspaget | v | Zola Jenkins | GEELP1 | __________ | ||
11:00 | 1 | Alex Huber | v | Vasil Yaramov | GROENP2 | __________ | |
2 | Genayro Gunneweg | v | Nikola Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
3 | Sebastiaan Langkemper | v | Mylo Jenkins | GROENP2 | __________ | ||
4 | Sil Preuninger | v | Eline Terlouw | GROENP4 | __________ | ||
5 | Puk van Diemen | v | George van Wyk | GROENP4 | __________ | ||
6 | Iann Yeung | v | Thom Kleijer | GROENP4 | __________ | ||
7 | Aedan Cullen | v | Mateusz Kepka | ORANJEP6 | __________ | ||
8 | Max Beishuizen | v | Daniel Drooger | ORANJEP5 | __________ | ||
9 | Teun van Meerkerk | v | Tristan Beijersbergen van Henegouwen | ORANJEP5 | __________ | ||
10 | Niek van Slooten | v | Ruben Lamb | ORANJEP6 | __________ | ||
11 | Nova van Kollem | v | Anne van van Houten | ORANJEP4 | __________ | ||
12 | Fanny de Boer | v | Emma Sosoian | ORANJEP4 | __________ | ||
31 | Laurens Cieremans | v | Roos van Diemen | GEELP1 | __________ | ||
11:20 | 1 | Alex Huber | v | Sebastiaan Langkemper | GROENP2 | __________ | |
2 | Mark Haring | v | Robert Grigorescu | GROENP1 | __________ | ||
3 | Lara Oliveira Nunes | v | Aashi Pratap | GROENP3 | __________ | ||
4 | Francesco de l' Orme | v | Mara Brinkman | GROENP3 | __________ | ||
5 | Ditte ten Hoopen | v | Walter Dop | GROENP3 | __________ | ||
7 | Valerie Coesmans | v | Myrthe Verhoeven | ORANJEP3 | __________ | ||
8 | Thirza Bousema | v | Anouk van Slooten | ORANJEP3 | __________ | ||
9 | Arvind Bhoedjang | v | Delano Pereira Barboza | ORANJEP2 | __________ | ||
10 | Maxime Popescu | v | Finn Heijns | ORANJEP2 | __________ | ||
11 | Joris Gorsen | v | Zeno Meier | ORANJEP1 | __________ | ||
12 | Roos Pennings | v | Viggo Meere | ORANJEP1 | __________ | ||
31 | Sophie Verspaget | v | Laurens Cieremans | GEELP1 | __________ | ||
11:40 | 1 | Alex Baramov | v | Robert Grigorescu | GROENP1 | __________ | |
2 | Mark Haring | v | Nikola Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
3 | Vasil Yaramov | v | Sjors van den Hoek | GROENP2 | __________ | ||
4 | Puk van Diemen | v | Sil Preuninger | GROENP4 | __________ | ||
5 | George van Wyk | v | Thom Kleijer | GROENP4 | __________ | ||
6 | Iann Yeung | v | Eline Terlouw | GROENP4 | __________ | ||
7 | Aedan Cullen | v | Ibo Fathallah | ORANJEP6 | __________ | ||
8 | Mateusz Kepka | v | Ruben Lamb | ORANJEP6 | __________ | ||
9 | Max Beishuizen | v | Lourenzo Oliveira Nunes | ORANJEP5 | __________ | ||
10 | Daniel Drooger | v | Tristan Beijersbergen van Henegouwen | ORANJEP5 | __________ | ||
11 | Anne van van Houten | v | Emma Sosoian | ORANJEP4 | __________ | ||
12 | Nova van Kollem | v | Lorena Tjoelker | ORANJEP4 | __________ | ||
31 | Zola Jenkins | v | Roos van Diemen | GEELP1 | __________ | ||
12:00 | 1 | Alex Huber | v | Sjors van den Hoek | GROENP2 | __________ | |
2 | Ditte ten Hoopen | v | Aashi Pratap | GROENP3 | __________ | ||
3 | Francesco de l' Orme | v | Walter Dop | GROENP3 | __________ | ||
4 | Lara Oliveira Nunes | v | Mara Brinkman | GROENP3 | __________ | ||
7 | Niek van Slooten | v | Ibo Fathallah | ORANJEP6 | __________ | ||
8 | Aedan Cullen | v | Ruben Lamb | ORANJEP6 | __________ | ||
9 | Teun van Meerkerk | v | Lourenzo Oliveira Nunes | ORANJEP5 | __________ | ||
10 | Max Beishuizen | v | Tristan Beijersbergen van Henegouwen | ORANJEP5 | __________ | ||
11 | Nova van Kollem | v | Emma Sosoian | ORANJEP4 | __________ | ||
12 | Fanny de Boer | v | Lorena Tjoelker | ORANJEP4 | __________ | ||
12:20 | 1 | Alex Huber | v | Mylo Jenkins | GROENP2 | __________ | |
2 | Robert Grigorescu | v | Nikola Yaramov | GROENP1 | __________ | ||
3 | Alex Baramov | v | Genayro Gunneweg | GROENP1 | __________ | ||
4 | Vasil Yaramov | v | Sebastiaan Langkemper | GROENP2 | __________ | ||
5 | Iann Yeung | v | Sil Preuninger | GROENP4 | __________ | ||
6 | Puk van Diemen | v | Thom Kleijer | GROENP4 | __________ | ||
7 | George van Wyk | v | Eline Terlouw | GROENP4 | __________ | ||
12:40 | 1 | Sjors van den Hoek | v | Mylo Jenkins | GROENP2 | __________ | |
2 | Lara Oliveira Nunes | v | Walter Dop | GROENP3 | __________ | ||
3 | Aashi Pratap | v | Mara Brinkman | GROENP3 | __________ | ||
4 | Ditte ten Hoopen | v | Francesco de l' Orme | GROENP3 | __________ | ||
5 | Puk van Diemen | v | Eline Terlouw | GROENP4 | __________ | ||
6 | Iann Yeung | v | George van Wyk | GROENP4 | __________ | ||
7 | Niek van Slooten | v | Mateusz Kepka | ORANJEP6 | __________ | ||
8 | Ibo Fathallah | v | Ruben Lamb | ORANJEP6 | __________ | ||
9 | Teun van Meerkerk | v | Daniel Drooger | ORANJEP5 | __________ | ||
10 | Lourenzo Oliveira Nunes | v | Tristan Beijersbergen van Henegouwen | ORANJEP5 | __________ | ||
11 | Fanny de Boer | v | Anne van van Houten | ORANJEP4 | __________ | ||
12 | Lorena Tjoelker | v | Emma Sosoian | ORANJEP4 | __________ | ||
31 | Sil Preuninger | v | Thom Kleijer | GROENP4 | __________ |
Volg dit toernooi op https://www.tennisschooljanderook.nl.
© PlanMySport - 4 Mei 2024 12:18