Padel en Tennisschool De Kloek Fimac Waterland Jeugd toernooi monday 20 until friday 24 december 2010 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag | Werkelijk gespeeld |
Monday 20 December 2010 | |||||||
09:00 | 1 | Max Verhaagen | v | Niels Blaauw | JE12P4 | 6-4 1-6 7-6 (2) | 00:45 |
2 | Jan Tervoort | v | Stefan Kerssens | JE10P2 | 1-6 1-6 | 01:00 | |
3 | Mike de Decker | v | Tristan Consen | JE12P8 | 1-6 2-6 | 01:15 | |
09:45 | 1 | Sam Veerbeek | v | David Dinh | JE12P3 | 6-1 6-4 | 01:15 |
10:00 | 2 | Nino Evers | v | Jochem Bakker | JE12P5 | 6-2 2-6 6-7 (2) | 01:15 |
10:15 | 3 | Mitch Kwakman | v | Tim van Sligter | JE10P1 | 6-1 6-3 | 01:15 |
11:15 | 2 | Sven Kwakman | v | Gudo Groen | JE12P6 | 6-0 6-0 | 01:15 |
11:30 | 3 | Bas van Zandbergen | v | Niels Blaauw | JE12P4 | 6-4 7-5 | 01:15 |
12:15 | 1 | Tim Zonneveld | v | Tristan Consen | JE12P8 | 6-1 6-0 | 01:15 |
12:30 | 2 | Niek Tel | v | Jochem Bakker | JE12P5 | 6-4 6-0 | 01:15 |
12:45 | 3 | Ninjo Ahmitach | v | Haisang Dinh | JE14P3 | 6-1 6-1 | |
13:30 | 1 | Sven Kwakman | v | Guillaume Poel | JE12P6 | 6-1 6-0 | 01:15 |
13:45 | 2 | Jesse Witbaard | v | Nathaniel Apawti | JE8P3 | 4-6 opg | 01:01 |
14:00 | 3 | Bas van Zandbergen | v | Max Verhaagen | JE12P4 | 6-4 6-2 | 01:17 |
14:45 | 1 | Niek Tel | v | Nino Evers | JE12P5 | 6-0 7-6 | 01:38 |
15:00 | 2 | Ninjo Ahmitach | v | Sam Ordeman | JE14P3 | 7-5 6-1 | 01:20 |
15:15 | 3 | Bart van Dorp | v | Vincent Besseling | JE14P2 | 6-3 7-6 | 01:44 |
16:00 | 1 | Jim de Kort | v | Ryan Corzilius | JE12P2 | 0-6 0-6 | 00:43 |
16:15 | 2 | Gudo Groen | v | Guillaume Poel | JE12P6 | 3-6 6-3 8-6 | 01:16 |
16:30 | 3 | Krijn Koeweiden | v | Tim de Vries | JE10P5 | 2-6 4-6 | 01:24 |
17:15 | 1 | Remco Metselaar | v | Mauk Smit | JE12P1 | 3-6 2-6 | 00:59 |
17:30 | 2 | Mats van Nieuwkerk | v | Sam Ordeman | JE14P3 | 6-3 6-3 | 01:16 |
17:45 | 3 | Niels Blaauw | v | Tristan van Egmond | JE14P1 | 0-6 3-6 | 01:15 |
18:30 | 1 | Rick Steman | v | Knut Straatman | JE12P7 | 6-1 6-1 | 01:18 |
18:45 | 2 | Erwin Visser | v | Jim de Kort | JE12P2 | 6-0 6-0 | 00:52 |
19:00 | 3 | Koen van der Meer | v | Sam Veerbeek | JE12P3 | 6-0 6-0 | 00:11 |
Tuesday 21 December 2010 | |||||||
09:00 | 1 | Xander Aué | v | Mees Bakker | JE8P3 | 6-0 6-2 | 01:06 |
2 | Nick Zonneveld | v | Lucas Consen | JE8P1 | 6-1 6-0 | 01:04 | |
3 | Jan Tervoort | v | Thom Griffioen | JE8P2 | 3-6 4-6 | 01:15 | |
09:45 | 1 | Tim Zonneveld | v | Mike de Decker | JE12P8 | 6-4 6-0 | 01:10 |
10:00 | 2 | Erwin Visser | v | Ryan Corzilius | JE12P2 | 6-0 6-1 | 00:54 |
10:15 | 3 | Mats Hageman | v | Knut Straatman | JE12P7 | 6-2 6-4 | 01:03 |
11:00 | 1 | Dentrey Veenstra | v | Mitch Kwakman | JE10P1 | 4-6 0-6 | 01:18 |
11:15 | 2 | Tycho Veenstra | v | Jim Zwarthoed | JE10P3 | 1-6 1-6 | 01:06 |
11:30 | 3 | Koen Schilder | v | Remco Metselaar | JE12P1 | 6-0 6-0 | 00:49 |
12:15 | 1 | Mats van Nieuwkerk | v | Ninjo Ahmitach | JE14P3 | 6-4 7-6 (5) | 01:39 |
12:30 | 2 | Mees Bakker | v | Nathaniel Apawti | JE8P3 | 2-6 4-6 | 01:30 |
12:45 | 3 | Stijn Bakker | v | David Snoey Kiewit | JE10P4 | 6-4 6-3 | 02:01 |
13:30 | 1 | Mats Hageman | v | Rick Steman | JE12P7 | 1-6 1-6 | 01:00 |
13:45 | 2 | Dentrey Veenstra | v | Tim van Sligter | JE10P1 | 6-3 6-1 | 00:52 |
14:00 | 3 | Koen Schilder | v | Mauk Smit | JE12P1 | 6-1 6-0 | 00:46 |
14:45 | 1 | Milan Visch | v | Tycho Veenstra | JE10P3 | 6-4 6-1 | 01:12 |
15:00 | 2 | Mats van Nieuwkerk | v | Haisang Dinh | JE14P3 | 6-0 6-2 | 00:50 |
15:15 | 3 | Xander Aué | v | Nathaniel Apawti | JE8P3 | 6-0 6-1 | 00:57 |
16:00 | 1 | Vince Hoogland | v | Tim de Vries | JE10P5 | 0-6 3-6 | 01:06 |
16:15 | 2 | Melle Smit | v | Krijn Koeweiden | JE10P5 | 6-4 6-3 | 01:19 |
16:30 | 3 | Ole Bredschneijder | v | Stefan Kerssens | JE10P2 | 6-3 6-1 | 00:58 |
17:15 | 1 | Haisang Dinh | v | Sam Ordeman | JE14P3 | 0-6 2-6 | 00:53 |
17:30 | 2 | Maxim Correia | v | Stijn Bakker | JE10P4 | 6-0 6-0 | 01:09 |
17:45 | 3 | Martijn Bruin | v | Tristan van Egmond | JE14P1 | 4-6 2-6 | 01:15 |
18:30 | 1 | Melle Smit | v | Vince Hoogland | JE10P5 | 6-1 6-0 | 01:13 |
19:00 | 3 | Koen van der Meer | v | David Dinh | JE12P3 | 6-0 6-0 | 00:45 |
Wednesday 22 December 2010 | |||||||
09:00 | 1 | Milan Visch | v | Jim Zwarthoed | JE10P3 | 0-6 2-6 | 01:10 |
2 | Krijn Koeweiden | v | Vince Hoogland | JE10P5 | 5-7 2-6 | 01:16 | |
3 | Megan Dorley | v | Isa Visch | ME8P1 | 6-2 6-4 | 01:29 | |
09:45 | 1 | Faye Tervoort | v | Nynke Griffioen | ME10P3 | 1-6 3-6 | 01:34 |
10:00 | 2 | Mees Bakker | v | Jesse Witbaard | JE8P3 | 5-7 6-3 6-7 (4) | 00:13 |
10:15 | 3 | Ole Bredschneijder | v | Jan Tervoort | JE10P2 | 6-0 6-0 | 01:15 |
11:00 | 1 | Max Verhaagen | v | David Snoey Kiewit | JE10P4 | 6-0 6-1 | 01:15 |
11:15 | 2 | Demi Stommel | v | Bibi Pantmanee | ME12P2 | 6-2 6-3 | 00:26 |
12:15 | 1 | Nynke Griffioen | v | Annebel Schilder | ME10P3 | 6-1 6-3 | 01:14 |
12:30 | 2 | Kumru Bozdas | v | Sarah Stoutenbeek | ME12P2 | 6-4 7-6 | 01:51 |
12:45 | 3 | Denice van den Heuvel | v | Alissa Bijtjes | ME10P2 | 6-1 6-2 | 00:52 |
13:30 | 1 | Melle Smit | v | Tim de Vries | JE10P5 | 6-3 6-4 | 01:31 |
13:45 | 2 | Maxim Correia | v | David Snoey Kiewit | JE10P4 | wo | |
14:00 | 3 | Max Verhaagen | v | Stijn Bakker | JE10P4 | 6-2 6-2 | 01:06 |
14:45 | 1 | Jimmy van Gelderen | v | Thom Griffioen | JE8P2 | 3-6 1-6 | 00:45 |
15:00 | 2 | Lynn Veerman | v | Joline Berben | ME10P1 | 6-0 6-0 | 00:34 |
15:15 | 3 | Faye Tervoort | v | Denice van den Heuvel | ME12P1 | 4-6 4-6 | 01:09 |
16:00 | 1 | Suzanne de Boer | v | Alissa Bijtjes | ME10P2 | 6-3 6-2 | 01:07 |
16:30 | 3 | Erwin Visser | v | Vincent Besseling | JE14P2 | 6-2 6-2 | 00:58 |
17:15 | 1 | Charlotte Kras | v | Lynn Veerman | ME10P1 | 6-2 6-1 | 01:07 |
17:30 | 2 | Sarah Stoutenbeek | v | Bibi Pantmanee | ME12P2 | 6-4 6-4 | 01:59 |
17:45 | 3 | Martijn Bruin | v | Niels Blaauw | JE14P1 | 6-1 1-6 7-6 (5) | 00:59 |
18:30 | 1 | Koen Schilder | v | Tim Zonneveld | JE12PO | 6-1 6-3 | 01:23 |
19:00 | 3 | Erwin Visser | v | Bart van Dorp | JE14P2 | 6-4 6-4 | 01:17 |
Thursday 23 December 2010 | |||||||
09:00 | 1 | Jimmy van Gelderen | v | Jan Tervoort | JE8P2 | 1-6 3-6 | 00:17 |
2 | Koen van der Meer | v | Sven Kwakman | JE12PO | 6-3 6-3 | 00:43 | |
3 | Denice van den Heuvel | v | Suzanne de Boer | ME10P2 | 6-1 6-2 | 00:30 | |
09:45 | 1 | Faye Tervoort | v | Annebel Schilder | ME10P3 | 6-3 7-5 | 01:27 |
10:00 | 2 | Xander Aué | v | Jesse Witbaard | JE8P3 | 6-0 6-0 | 01:00 |
10:15 | 3 | Jorden Stommel | v | Martje Koeweiden | ME8P1 | 6-1 6-1 | 01:05 |
11:00 | 1 | Niek Tel | v | Bas van Zandbergen | JE12PO | 6-7 (1) 6-4 7-6 (5) | 02:14 |
11:15 | 2 | Charlotte Kras | v | Denice van den Heuvel | ME12P1 | 2-6 6-0 7-6 (1) | 01:03 |
11:30 | 3 | Rick Steman | v | Erwin Visser | JE12PO | 0-6 0-6 | 01:00 |
12:15 | 1 | Kumru Bozdas | v | Demi Stommel | ME12P2 | 4-6 6-4 7-6 (7) | 01:58 |
12:30 | 2 | Nick Zonneveld | v | Bas Nieuweboer | JE8P1 | 6-3 6-0 | 01:01 |
12:45 | 3 | Jorden Stommel | v | Isa Visch | ME8P1 | 6-0 6-0 | 00:42 |
13:30 | 1 | Maxim Correia | v | Max Verhaagen | JE10P4 | wo | |
13:45 | 2 | Charlotte Kras | v | Faye Tervoort | ME12P1 | 6-1 6-0 | 00:51 |
14:00 | 3 | Koen Schilder | v | Niek Tel | JE12PO | 6-4 6-2 | 01:23 |
14:45 | 1 | Kumru Bozdas | v | Bibi Pantmanee | ME12P2 | 6-1 6-0 | 01:10 |
15:00 | 2 | Lucas Consen | v | Bas Nieuweboer | JE8P1 | 6-1 6-2 | |
15:15 | 3 | Mats van Nieuwkerk | v | Erwin Visser | JE14PO | 7-6 1-6 6-7 (4) | |
16:30 | 3 | Melle Smit | v | Max Verhaagen | JE10PO | 1-6 5-7 | 01:15 |
17:15 | 1 | Jim Zwarthoed | v | Ole Bredschneijder | JE10PO | 2-6 opg | 01:15 |
17:30 | 2 | Koen van der Meer | v | Erwin Visser | JE12PO | 0-6 1-6 | 01:15 |
Friday 24 December 2010 | |||||||
09:00 | 1 | Charlotte Kras | v | Joline Berben | ME10P1 | 6-0 6-0 | 00:22 |
2 | Isa Visch | v | Martje Koeweiden | ME8P1 | 1-6 2-6 | 01:12 | |
3 | Xander Aué | v | Thom Griffioen | JE8PO | 6-2 6-0 | 00:27 | |
09:45 | 1 | Nynke Griffioen | v | Denice van den Heuvel | ME10PO | 1-6 3-6 | 00:26 |
10:00 | 2 | Sarah Stoutenbeek | v | Demi Stommel | ME12P2 | 6-3 1-6 5-7 | 00:52 |
10:15 | 3 | Mitch Kwakman | v | Max Verhaagen | JE10PO | wo | |
11:00 | 1 | Jorden Stommel | v | Megan Dorley | ME8P1 | 6-2 6-0 | 01:15 |
11:15 | 2 | Charlotte Kras | v | Denice van den Heuvel | ME10PO#F | 6-0 6-2 | 01:11 |
11:30 | 3 | Koen Schilder | v | Erwin Visser | JE12PO#F | 6-4 6-3 | 00:49 |
12:15 | 1 | Nick Zonneveld | v | Xander Aué | JE8PO#F | 1-6 4-6 | 00:57 |
12:45 | 3 | Megan Dorley | v | Martje Koeweiden | ME8P1 | 3-6 1-6 | 01:24 |
13:30 | 1 | Charlotte Kras | v | Kumru Bozdas | ME12PO#F | 6-1 6-3 | 01:15 |
13:45 | 2 | Max Verhaagen | v | Ole Bredschneijder | JE10PO#F | 3-6 4-6 | 01:15 |
14:00 | 3 | Tristan van Egmond | v | Erwin Visser | JE14PO#F | 3-6 1-6 | 01:15 |
Niet gepland | |||||||
Amber Lagerburg | v | Merijn de Vries | MINIP1 | __________ | |||
Maybel Hoogland | v | Mats Bredschneijder | MINIP1 | __________ | |||
Denice Zwarthoed | v | Phariel Lewis | MINIP1 | __________ | |||
Amber Lagerburg | v | Maybel Hoogland | MINIP1 | __________ | |||
Merijn de Vries | v | Denice Zwarthoed | MINIP1 | __________ | |||
Mats Bredschneijder | v | Phariel Lewis | MINIP1 | __________ | |||
Amber Lagerburg | v | Mats Bredschneijder | MINIP1 | __________ | |||
Merijn de Vries | v | Phariel Lewis | MINIP1 | __________ | |||
Maybel Hoogland | v | Denice Zwarthoed | MINIP1 | __________ | |||
Amber Lagerburg | v | Denice Zwarthoed | MINIP1 | __________ | |||
Merijn de Vries | v | Mats Bredschneijder | MINIP1 | __________ | |||
Maybel Hoogland | v | Phariel Lewis | MINIP1 | __________ | |||
Amber Lagerburg | v | Phariel Lewis | MINIP1 | __________ | |||
Merijn de Vries | v | Maybel Hoogland | MINIP1 | __________ | |||
Mats Bredschneijder | v | Denice Zwarthoed | MINIP1 | __________ |
Volg dit toernooi op https://www.tennisschooldekloek.nl.
© PlanMySport - 26 Apr 2024 10:50