Padel en Tennisschool De Kloek Prestatieve wedstrijddagen zondag 20 september 2015 t/m zondag 27 maart 2016 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag | Werkelijk gespeeld |
Zondag 4 Oktober 2015 | |||||||
10:30 | 3 | Paul Strating | v | Max Verhaagen | HE5 | 6-0 4-6 4-2 | 01:30 |
13:30 | 2 | Maxim Correia | v | Ole Bredschneijder | HE5 | 6-3 5-7 2-1 | 01:30 |
Zondag 11 Oktober 2015 | |||||||
10:30 | 1 | Max Verhaagen | v | Luca Braan | HE5 | 7-6 1-3 | 01:30 |
12:00 | 1 | Paul Strating | v | Christy Zoetebier | HE5 | 7-6 5-4 | 01:30 |
15:00 | 1 | Bas van Zandbergen | v | Patrick Beumer | HE5 | 6-4 6-3 2-0 | 01:30 |
2 | Jimmy van Gelderen | v | Luca Bakker | HE7 | 3-6 4-6 | 01:30 | |
Zondag 25 Oktober 2015 | |||||||
10:30 | 3 | Merel van Herp | v | Amber Maatman | HE7 | 6-4 6-4 3-2 | 01:30 |
Zondag 1 November 2015 | |||||||
09:00 | 1 | Casper Koopman | v | Lars Groot | HE7 | 6-0 6-1 4-2 | 01:30 |
3 | Eline Koopman | v | Maybel Hoogland | HE12 | 6-0 6-0 6-0 | 01:30 | |
10:30 | 2 | Mees Bakker | v | Stan Konijn | HE12 | 6-2 7-6 | 01:30 |
12:00 | 1 | Luca Neering | v | Bodi Kortz | HE12 | 0-6 6-7 | 01:30 |
2 | Bas van Zandbergen | v | Paul Strating | HE5 | 6-1 6-2 6-1 | 01:30 | |
13:30 | 1 | Merel van Herp | v | Marit de Graaf | HE7 | 6-1 6-2 4-1 | 01:30 |
2 | Ole Bredschneijder | v | Patrick Beumer | HE5 | 3-6 7-6 | 01:30 | |
15:00 | 1 | Nina Kwakman | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | 6-2 6-1 3-0 | 01:30 |
Zondag 8 November 2015 | |||||||
09:00 | 2 | Eline Koopman | v | Thomas Kamphuis | HE12 | 2-6 4-5 | 01:30 |
3 | Xander Aué | v | Casper Koopman | HE7 | 6-2 6-2 2-3 | 01:30 | |
10:30 | 1 | Jorden Stommel | v | Pleun Kramer | HE7 | 0-6 3-6 5-0 | 01:30 |
2 | Bodi Kortz | v | Stan Konijn | HE12 | 3-6 0-6 3-2 | 01:30 | |
3 | Amber Maatman | v | Kimberley Dol | HE7 | 6-2 6-2 3-3 | 01:30 | |
13:30 | 1 | Edward Etty | v | Jens Hoekstra | HE5 | 6-2 6-0 6-2 | 01:30 |
2 | Rares Preda | v | Maybel Hoogland | HE12 | 3-6 3-6 | 01:30 | |
16:30 | 2 | Nick Zonneveld | v | Luca Bakker | HE7 | 6-2 6-2 2-1 | 01:30 |
Zondag 15 November 2015 | |||||||
10:30 | 1 | Tim Groot | v | Amber Maatman | HE7 | 6-4 6-4 1-1 | 01:30 |
3 | Patrick Beumer | v | Luca Braan | HE5 | 7-6 2-0 | 01:30 | |
12:00 | 1 | Luca Neering | v | Stan Konijn | HE12 | 5-7 3-4 | 01:30 |
2 | Mees Bakker | v | Bodi Kortz | HE12 | 1-6 5-7 1-1 | 01:30 | |
13:30 | 2 | Nick Zonneveld | v | Marit de Graaf | HE7 | 4-6 6-3 2-0 | 01:30 |
15:00 | 3 | Nina Kwakman | v | Lars Groot | HE7 | 6-2 6-0 5-0 | 01:30 |
16:30 | 1 | Merel van Herp | v | Xander Aué | HE7 | 3-6 3-6 5-1 | 01:30 |
2 | Maxim Correia | v | Jens Hoekstra | HE5 | 6-3 6-2 2-1 | 01:30 | |
Zondag 29 November 2015 | |||||||
09:00 | 1 | Rares Preda | v | Stan Konijn | HE12 | 0-6 0-6 2-6 | 01:30 |
2 | Thomas Kamphuis | v | Bodi Kortz | HE12 | 6-1 6-4 4-1 | 01:30 | |
3 | Patrick Beumer | v | Max Verhaagen | HE5 | 6-2 5-6 | 01:30 | |
10:30 | 2 | Mees Bakker | v | Maybel Hoogland | HE12 | 6-1 2-6 3-4 | 01:30 |
12:00 | 1 | Marit de Graaf | v | Pleun Kramer | HE7 | 1-6 1-6 0-6 | 01:30 |
2 | Kimberley Dol | v | Lars Groot | HE7 | 6-0 7-5 0-3 | 01:30 | |
3 | Xander Aué | v | Jorden Stommel | HE7 | 6-4 6-1 1-1 | 01:30 | |
13:30 | 1 | Jens Hoekstra | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | 2-6 7-6 0-1 | 01:30 |
2 | Maxim Correia | v | Christy Zoetebier | HE5 | 6-3 6-7 1-2 | 01:30 | |
15:00 | 1 | Nick Zonneveld | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | 6-3 6-3 2-0 | 01:30 |
2 | Bas van Zandbergen | v | Edward Etty | HE5 | 6-2 6-2 3-0 | 01:30 | |
16:30 | 1 | Eline Koopman | v | Luca Neering | HE12 | 6-1 6-1 6-0 | 01:30 |
2 | Tim Groot | v | Mats Rutten | HE7 | 2-6 6-3 2-3 | 01:30 | |
3 | Kimberley Dol | v | Luca Bakker | HE7 | 5-7 opg | 01:30 | |
Zondag 6 December 2015 | |||||||
10:30 | 1 | Luca Neering | v | Maybel Hoogland | HE12 | 6-3 4-6 0-1 | 01:30 |
2 | Marit de Graaf | v | Nina Kwakman | HE7 | 0-6 3-6 1-6 | 01:30 | |
3 | Jens Hoekstra | v | Luca Braan | HE5 | 0-6 0-6 1-2 | 01:30 | |
12:00 | 3 | Amber Maatman | v | Casper Koopman | HE7 | 6-1 6-1 6-6 | 01:30 |
13:30 | 3 | Gosse Panagoulopoulos | v | Christy Zoetebier | HE5 | 6-2 1-6 6-4 | 01:30 |
15:00 | 1 | Edward Etty | v | Patrick Beumer | HE5 | 6-3 5-5 | 01:30 |
16:30 | 2 | Jimmy van Gelderen | v | Lars Groot | HE7 | 5-7 7-6 | 01:30 |
Zondag 13 December 2015 | |||||||
09:00 | 1 | Mees Bakker | v | Rares Preda | HE12 | 6-1 6-0 4-3 | 01:30 |
2 | Maybel Hoogland | v | Bodi Kortz | HE12 | 7-5 6-1 1-2 | 01:30 | |
3 | Thomas Kamphuis | v | Stan Konijn | HE12 | 1-6 5-7 1-1 | 01:30 | |
10:30 | 3 | Maxim Correia | v | Patrick Beumer | HE5 | 2-6 2-6 | 01:30 |
12:00 | 1 | Frank Kemper | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | 6-1 3-6 2-6 | 01:30 |
2 | Liam Hillaert | v | Janys van der Stel | HE4 | 6-1 6-2 | 01:30 | |
3 | Lucas van Flymen | v | Joost Bos | HE4 | 4-6 2-6 | 01:30 | |
13:30 | 3 | André Hillenius | v | Joost Bos | HE4 | 6-7 1-3 | 01:30 |
15:00 | 1 | Merel van Herp | v | Tim Groot | HE7 | 2-6 6-3 0-1 | 01:30 |
3 | Luca Bakker | v | Mats Rutten | HE7 | 1-6 1-6 1-6 | 01:30 | |
Zondag 10 Januari 2016 | |||||||
09:00 | 1 | Frank Kemper | v | Milko Mulder | HE4 | 3-6 1-6 1-6 | 01:30 |
2 | Thomas Kamphuis | v | Mees Bakker | HE12 | 6-2 6-1 4-2 | 01:30 | |
3 | John Veerman | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | 7-6 2-6 1-5 | 01:30 | |
10:30 | 1 | Tim Groot | v | Jorden Stommel | HE7 | 6-2 3-6 4-1 | 01:30 |
2 | Lucas Bos (Lucas Bos) | v | Milko Mulder | HE4 | 6-3 1-6 3-2 | 01:30 | |
3 | Amber Maatman | v | Pleun Kramer | HE7 | 4-6 5-5 | 01:30 | |
13:30 | 1 | Bas van Zandbergen | v | Ole Bredschneijder | HE5 | 6-4 2-6 4-0 | 01:30 |
2 | Merel van Herp | v | Mats Rutten | HE7 | 7-5 6-0 | 01:30 | |
3 | Nina Kwakman | v | Kimberley Dol | HE7 | 3-6 6-4 2-1 | 01:30 | |
15:00 | 1 | Lucas van Flymen | v | Luca Kwakman | HE4 | 6-3 6-3 6-2 | 01:30 |
2 | Wim van Gelderen | v | Janys van der Stel | HE4 | 7-6 4-2 | 01:30 | |
3 | Paul Strating | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | 7-5 4-6 2-6 | 01:30 | |
16:30 | 1 | Jimmy van Gelderen | v | Casper Koopman | HE7 | 5-7 1-6 1-2 | 01:30 |
2 | Eline Koopman | v | Stan Konijn | HE12 | 4-6 3-4 | 01:30 | |
Zondag 31 Januari 2016 | |||||||
09:00 | 1 | Luca Neering | v | Mees Bakker | HE12 | 6-2 6-3 | 01:30 |
2 | Maybel Hoogland | v | Stan Konijn | HE12 | 1-6 3-6 | 01:30 | |
3 | Rares Preda | v | Bodi Kortz | HE12 | 0-6 4-6 3-6 | 01:30 | |
10:30 | 1 | Maxim Correia | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | wo | |
2 | Marit de Graaf | v | Amber Maatman | HE7 | 3-6 2-6 0-6 | 01:30 | |
3 | Nick Zonneveld | v | Mats Rutten | HE7 | 3-6 5-5 | 01:30 | |
12:00 | 1 | Frank Kemper | v | Joost Bos | HE4 | 6-4 6-4 | 01:30 |
3 | Liam Hillaert | v | Luca Kwakman | HE4 | 2-6 6-1 6-3 | 01:30 | |
13:30 | 2 | Edward Etty | v | Max Verhaagen | HE5 | 6-2 6-1 2-1 | 01:30 |
15:00 | 1 | Merel van Herp | v | Pleun Kramer | HE7 | 7-6 1-1 | 01:30 |
16:30 | 1 | Wim van Gelderen | v | Koen Wiggemans | HE4 | 0-6 0-6 | 01:30 |
2 | Lars Groot | v | Luca Bakker | HE7 | 6-7 4-4 | 01:30 | |
Zondag 7 Februari 2016 | |||||||
10:30 | 2 | Carlos Etty | v | John Veerman | HE4 | 3-6 4-6 1-0 | 01:30 |
Zondag 21 Februari 2016 | |||||||
09:00 | 1 | Xander Aué | v | Tim Groot | HE7 | 7-6 4-3 | 01:30 |
3 | Luca Neering | v | Rares Preda | HE12 | 6-1 6-2 0-2 | 01:30 | |
10:30 | 1 | Marit de Graaf | v | Casper Koopman | HE7 | 4-6 1-6 0-5 | 01:30 |
2 | Amber Maatman | v | Jorden Stommel | HE7 | 6-3 6-1 1-4 | 01:30 | |
3 | Eline Koopman | v | Bodi Kortz | HE12 | 6-1 6-3 0-4 | 01:30 | |
12:00 | 1 | Frank Kemper | v | Mats Ottens | HE4 | 6-1 6-3 3-2 | 01:30 |
2 | Thomas Kamphuis | v | Maybel Hoogland | HE12 | 6-7 1-5 | 01:30 | |
13:30 | 2 | André Hillenius | v | Luca Kwakman | HE4 | 6-3 6-1 2-2 | 01:30 |
3 | Bas van Zandbergen | v | Christy Zoetebier | HE5 | 6-3 6-1 5-0 | 01:30 | |
15:00 | 1 | Jimmy van Gelderen | v | Kimberley Dol | HE7 | 6-7 0-5 | 01:30 |
2 | André Hillenius | v | Wim van Gelderen | HE4 | 6-1 6-4 2-0 | 01:30 | |
16:30 | 3 | Jens Hoekstra | v | Max Verhaagen | HE5 | 1-6 4-6 2-4 | 01:30 |
Niet gepland | |||||||
Bas Baltus | v | Maybel Hoogland | HE12 | __________ | |||
Luca Neering | v | Bas Baltus | HE12 | __________ | |||
Thomas Kamphuis | v | Rares Preda | HE12 | 6-1 6-1 | |||
Eline Koopman | v | Bas Baltus | HE12 | __________ | |||
Rares Preda | v | Bas Baltus | HE12 | __________ | 01:30 | ||
Eline Koopman | v | Rares Preda | HE12 | __________ | |||
Bas Baltus | v | Stan Konijn | HE12 | __________ | |||
Mees Bakker | v | Bas Baltus | HE12 | __________ | |||
Eline Koopman | v | Mees Bakker | HE12 | __________ | |||
Luca Neering | v | Thomas Kamphuis | HE12 | 2-6 1-6 | |||
Bas Baltus | v | Bodi Kortz | HE12 | __________ | |||
Thomas Kamphuis | v | Bas Baltus | HE12 | __________ | |||
André Hillenius | v | Carlos Etty | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Liam Hillaert | HE4 | 0-6 6-4 2-3 | |||
Lucas van Flymen | v | Frank Kemper | HE4 | 2-6 5-7 | |||
Mats Ottens | v | John Veerman | HE4 | __________ | |||
Luca Kwakman | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
Joost Bos | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Janys van der Stel | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Dominique Karregat | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Liam Hillaert | HE4 | 6-0 5-7 | |||
Lucas van Flymen | v | Mats Ottens | HE4 | 6-2 6-3 3-3 | |||
Frank Kemper | v | John Veerman | HE4 | 4-6 1-6 0-3 | |||
Luca Kwakman | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
Janys van der Stel | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Koen Wiggemans | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Liam Hillaert | HE4 | 4-6 6-0 3-1 | |||
Carlos Etty | v | Wim van Gelderen | HE4 | 6-3 4-3 | |||
Lucas van Flymen | v | John Veerman | HE4 | 1-6 6-3 2-3 | |||
Luca Kwakman | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Lucas Bos (Lucas Bos) | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
Janys van der Stel | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Koen Wiggemans | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Lucas van Flymen | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Frank Kemper | HE4 | 4-6 3-6 1-1 | |||
Wim van Gelderen | v | Mats Ottens | HE4 | 1-6 6-4 0-3 | |||
Liam Hillaert | v | John Veerman | HE4 | 6-4 4-6 0-1 | |||
Luca Kwakman | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Lucas Bos (Lucas Bos) | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Joost Bos | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Milko Mulder | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Frank Kemper | HE4 | 6-2 6-4 6-1 | |||
Carlos Etty | v | Lucas van Flymen | HE4 | 7-6 1-5 | |||
Wim van Gelderen | v | John Veerman | HE4 | 3-6 2-6 1-5 | |||
Liam Hillaert | v | Mats Ottens | HE4 | __________ | |||
Luca Kwakman | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Lucas Bos (Lucas Bos) | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Joost Bos | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Milko Mulder | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Mats Ottens | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Lucas van Flymen | HE4 | 5-7 3-5 | |||
Liam Hillaert | v | Frank Kemper | HE4 | 3-6 4-6 2-3 | |||
Luca Kwakman | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Lucas Bos (Lucas Bos) | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Joost Bos | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Milko Mulder | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | John Veerman | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Mats Ottens | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Frank Kemper | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Lucas van Flymen | HE4 | 7-5 5-6 | |||
Luca Kwakman | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Lucas Bos (Lucas Bos) | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Joost Bos | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Milko Mulder | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Lucas van Flymen | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Frank Kemper | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Mats Ottens | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Luca Kwakman | HE4 | 0-6 4-6 2-1 | |||
Wim van Gelderen | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
Lucas van Flymen | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Frank Kemper | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Mats Ottens | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Luca Kwakman | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
Lucas van Flymen | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Frank Kemper | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Mats Ottens | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
Lucas van Flymen | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Frank Kemper | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Mats Ottens | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Mats Ottens | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Koen Wiggemans | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Janys van der Stel | HE4 | __________ | |||
Wim van Gelderen | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Lucas van Flymen | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
Frank Kemper | v | Luca Kwakman | HE4 | 6-0 6-4 6-0 | |||
Mats Ottens | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Joost Bos | HE4 | __________ | |||
André Hillenius | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Liam Hillaert | v | Koen Wiggemans | HE4 | 3-6 3-6 | |||
Mats Ottens | v | Luca Kwakman | HE4 | 2-6 3-6 | |||
André Hillenius | v | Nikander Damianos | HE4 | __________ | |||
Carlos Etty | v | Dominique Karregat | HE4 | __________ | |||
Lucas van Flymen | v | Milko Mulder | HE4 | __________ | |||
Mats Ottens | v | Lucas Bos (Lucas Bos) | HE4 | __________ | |||
John Veerman | v | Luca Kwakman | HE4 | 6-2 6-4 | |||
Bas van Zandbergen | v | Maxim Correia | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Edward Etty | HE5 | 2-6 6-2 4-5 | |||
Jens Hoekstra | v | Patrick Beumer | HE5 | __________ | |||
Christy Zoetebier | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Maxim Correia | v | Edward Etty | HE5 | __________ | |||
Jens Hoekstra | v | Paul Strating | HE5 | __________ | |||
Patrick Beumer | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | __________ | |||
Max Verhaagen | v | Christy Zoetebier | HE5 | __________ | |||
Luca Braan | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Patrick Beumer | v | Paul Strating | HE5 | __________ | |||
Max Verhaagen | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Luca Braan | v | Christy Zoetebier | HE5 | __________ | |||
Bas van Zandbergen | v | Jens Hoekstra | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Max Verhaagen | HE5 | 6-4 6-3 2-0 | |||
Edward Etty | v | Luca Braan | HE5 | __________ | |||
Gosse Panagoulopoulos | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Luca Braan | HE5 | 6-3 6-4 | |||
Paul Strating | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Christy Zoetebier | HE5 | __________ | |||
Edward Etty | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Bas van Zandbergen | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | __________ | |||
Maxim Correia | v | Paul Strating | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Edward Etty | v | Christy Zoetebier | HE5 | __________ | |||
Bas van Zandbergen | v | Max Verhaagen | HE5 | __________ | |||
Maxim Correia | v | Luca Braan | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Paul Strating | HE5 | __________ | |||
Edward Etty | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | __________ | |||
Jens Hoekstra | v | Christy Zoetebier | HE5 | __________ | |||
Patrick Beumer | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Bas van Zandbergen | v | Luca Braan | HE5 | __________ | |||
Maxim Correia | v | Max Verhaagen | HE5 | 0-6 1-6 0-3 | |||
Ole Bredschneijder | v | Gosse Panagoulopoulos | HE5 | __________ | |||
Edward Etty | v | Paul Strating | HE5 | __________ | |||
Jens Hoekstra | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Patrick Beumer | v | Christy Zoetebier | HE5 | __________ | |||
Maxim Correia | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Ole Bredschneijder | v | Jens Hoekstra | HE5 | __________ | |||
Gosse Panagoulopoulos | v | Luca Braan | HE5 | __________ | |||
Bas van Zandbergen | v | Poule D - nummer 1 | HE5 | __________ | |||
Paul Strating | v | Luca Braan | HE5 | 4-6 2-6 | |||
Gosse Panagoulopoulos | v | Max Verhaagen | HE5 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Amber Maatman | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Jimmy van Gelderen | v | Pleun Kramer | HE7 | __________ | |||
Jorden Stommel | v | Casper Koopman | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Nina Kwakman | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Amber Maatman | HE7 | __________ | |||
Jimmy van Gelderen | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Jorden Stommel | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Pleun Kramer | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Casper Koopman | HE7 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Nina Kwakman | HE7 | __________ | |||
Kimberley Dol | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Pleun Kramer | HE7 | __________ | |||
Nina Kwakman | v | Jorden Stommel | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Xander Aué | HE7 | __________ | |||
Amber Maatman | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Nina Kwakman | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Amber Maatman | HE7 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Tim Groot | HE7 | __________ | |||
Jorden Stommel | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Casper Koopman | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Pleun Kramer | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Pleun Kramer | HE7 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Jorden Stommel | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | __________ | |||
Amber Maatman | v | Nina Kwakman | HE7 | __________ | |||
Lars Groot | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Nina Kwakman | v | Casper Koopman | HE7 | __________ | |||
Jimmy van Gelderen | v | Jorden Stommel | HE7 | __________ | |||
Amber Maatman | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Nina Kwakman | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Jorden Stommel | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Casper Koopman | v | Pleun Kramer | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Jorden Stommel | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Nina Kwakman | HE7 | __________ | |||
Casper Koopman | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Pleun Kramer | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Pleun Kramer | HE7 | __________ | |||
Amber Maatman | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Nick Zonneveld | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Marit de Graaf | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Nina Kwakman | v | Pleun Kramer | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Tim Groot | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Marit de Graaf | HE7 | __________ | |||
Nina Kwakman | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Jorden Stommel | v | Lars Groot | HE7 | __________ | |||
Casper Koopman | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Casper Koopman | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Jorden Stommel | HE7 | __________ | |||
Xander Aué | v | Jimmy van Gelderen | HE7 | __________ | |||
Pleun Kramer | v | Mats Rutten | HE7 | __________ | |||
Merel van Herp | v | Luca Bakker | HE7 | __________ | |||
Nick Zonneveld | v | Lars Groot | HE7 | 6-1 6-1 6-0 | |||
Xander Aué | v | Kimberley Dol | HE7 | __________ | |||
Tim Groot | v | Casper Koopman | HE7 | __________ |
Volg dit toernooi op www.vangelderentennisacademy.nl.
© PlanMySport - 3 Mei 2024 00:50