Padel en Tennisschool De Kloek Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland saturday 23 until sunday 24 january 2016 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag | Werkelijk gespeeld |
Saturday 23 January 2016 | |||||||
09:00 | 1 | Max Verhaagen/ Aron Ouwejan | v | Joeri Bregman/ Casper Carton | JD1516 | 2-6 4-6 | 01:30 |
2 | Xian Ku/ Kiko Kousemaker | v | Alex van Mierlo/ Diederik Natté | JD1314 | 5-7 1-6 | 01:30 | |
3 | Tim Ofman/ Sven IJntema | v | Bart van der Ploeg/ Bram Poel | JD1314 | 2-6 1-6 | 01:30 | |
4 | Siebe van den Brande/ Twan Kok | v | Luca Braan/ Luca Kwakman | JD1516 | 6-7 (8) 7-6 (5) 6-2 | 00:16 | |
09:30 | 1 | Nina Kwakman/ Yara Hamerling | v | Sara Lankhorst/ Wietske Hoogland | MD12 | 6-0 6-1 | 01:15 |
3 | Emmely van der Gulik/ Julia de Jong | v | Britt du Pree/ Sofie Hufman | MD12 | wo | 01:15 | |
10:30 | 1 | Lasse Reinhard/ Lucas van Hengel | v | Koen Hendrikse/ Sem Keunen | JD1314 | 2-6 3-6 | 01:14 |
2 | Sem Menzinga/ Oscar Brouwer | v | Floris Heinrich/ Berend van Eijkelenburg | JD1314 | wo | ||
3 | Matthijs de Groot/ Kanta Tanahashi | v | Wiek Janssen/ Jesse Kriek | JD1516 | 2-6 6-1 3-6 | 01:55 | |
4 | Eric Peeters/ Tim Magermans | v | Ethan Florens/ Pablo Massizzo | JD1516 | 7-5 7-5 | 01:38 | |
10:45 | 1 | Shanna Ben-Hur/ Feline van Eijkelenburg | v | Noa Franke/ Lotte Sweers | MD12 | wo | 01:15 |
2 | Sophia Semprimoschnig/ Noor Bouhraua | v | Kim Vijsma/ Loes Ebeling Koning | MD12 | 1-6 6-3 7-5 | 01:15 | |
11:05 | 3 | Baltus van Mierlo/ Yassir Oualhane | v | Simmo-Martin Fogg/ Jelle van der Vliet | JD12 | 0-6 3-6 | 01:05 |
11:45 | 1 | Joeri Bregman/ Casper Carton | v | Stijn de Mooij/ Jurre Seegers | JD1516 | 3-6 3-6 | 01:14 |
2 | Bart van der Ploeg/ Bram Poel | v | Olivier Kernell/ Seb Dackus | JD1314 | wo | ||
3 | Siebe van den Brande/ Twan Kok | v | Antonio van Hoorn/ Thomas Koelewijn | JD1516 | 7-5 6-3 | 01:29 | |
4 | Alex van Mierlo/ Diederik Natté | v | Xander Aué/ Youri Ben-Hur | JD1314 | 3-6 6-1 6-2 | 01:32 | |
12:00 | 1 | Nina Kwakman/ Yara Hamerling | v | Emmely van der Gulik/ Julia de Jong | MD12 | 6-2 6-1 | 01:15 |
2 | Noor Oomen/ Nienke van Loon | v | Eline Gooren/ Esmee Dekker | MD1314 | 6-2 6-1 | 01:15 | |
3 | Noa Franke/ Lotte Sweers | v | Sophia Semprimoschnig/ Noor Bouhraua | MD12 | 0-6 2-6 | 01:43 | |
13:15 | 1 | Dinand Castrikum/ Sam Linck | v | Simmo-Martin Fogg/ Jelle van der Vliet | JD12 | 6-2 7-6 (3) | 01:05 |
Job Groot/ Daniel Woonings | v | Eric Peeters/ Tim Magermans | JD1516 | 7-5 7-6 | 01:50 | ||
2 | Bradley Lancaster/ Jerry Wang | v | Romijn van Vliet/ Teun Mantel | JD12 | 6-2 5-7 1-6 | 01:11 | |
Jelle Korthuis/ Patrik Spegel Kumer | v | Sem Menzinga/ Oscar Brouwer | JD1314 | 6-1 4-6 3-6 | 02:04 | ||
3 | Rik Schreurs/ Rick Tempelaar | v | Ramon Wenker/ Casper Klipp | JD12 | 6-4 4-6 6-4 | 01:48 | |
Renzo Cardinaal/ Robbert van den Berkhof | v | Wiek Janssen/ Jesse Kriek | JD1516 | 6-1 6-2 | 00:53 | ||
4 | Joppe van Malderen/ Joep Wouters van den Oudenweijer | v | Koen Hendrikse/ Sem Keunen | JD1314 | 0-6 3-6 | 01:09 | |
14:30 | 1 | Roel van Rooij/ Leroy Offeringa | v | Dante de Groot/ Yannick Bena | JD12 | 2-6 2-6 | 01:13 |
2 | Nika van Dommelen/ Sem Hazes | v | Noor Oomen/ Nienke van Loon | MD1314 | 7-5 6-3 | 01:20 | |
3 | Rani Malhoe/ Flor Dalsem | v | Valerie Griffejoen/ Joelle Tabernal | MD1314 | 1-6 3-6 | 01:23 | |
15:45 | 2 | Romijn van Vliet/ Teun Mantel | v | Dante de Groot/ Yannick Bena | JD12 | 6-4 0-6 3-6 | 01:46 |
3 | Dinand Castrikum/ Sam Linck | v | Rik Schreurs/ Rick Tempelaar | JD12 | 6-3 6-0 | 01:09 | |
Sunday 24 January 2016 | |||||||
10:45 | 1 | Sem Menzinga/ Oscar Brouwer | v | Koen Hendrikse/ Sem Keunen | JD1314 | 0-6 1-6 | 00:46 |
2 | Alex van Mierlo/ Diederik Natté | v | Bart van der Ploeg/ Bram Poel | JD1314 | 5-7 3-6 | 01:20 | |
3 | Nina Kwakman/ Yara Hamerling | v | Sophia Semprimoschnig/ Noor Bouhraua | MD12#F | 6-1 6-4 | 00:53 | |
12:00 | 1 | Nika van Dommelen/ Sem Hazes | v | Valerie Griffejoen/ Joelle Tabernal | MD1314#F | 6-2 6-2 | 01:11 |
2 | Renzo Cardinaal/ Robbert van den Berkhof | v | Job Groot/ Daniel Woonings | JD1516 | 6-4 6-1 | 01:03 | |
3 | Siebe van den Brande/ Twan Kok | v | Stijn de Mooij/ Jurre Seegers | JD1516 | 6-3 6-2 | 01:45 | |
13:15 | 1 | Koen Hendrikse/ Sem Keunen | v | Bart van der Ploeg/ Bram Poel | JD1314#F | 6-2 6-0 | 01:05 |
2 | Dinand Castrikum/ Sam Linck | v | Dante de Groot/ Yannick Bena | JD12#F | 6-2 4-6 6-2 | 01:54 | |
3 | Renzo Cardinaal/ Robbert van den Berkhof | v | Siebe van den Brande/ Twan Kok | JD1516#F | 7-6 7-6 | 01:44 |
Volg dit toernooi op https://www.tennisschooldekloek.nl.
© PlanMySport - 19 May 2024 16:11