Tennispark Welgelegen
Onderlinge zondagcompetitie 2020
zondag 5 januari 2020 t/m zondag 1 maart 2020
Aanvang Baan Team 1   Team 2 Cat/Klas Uitslag
Zondag 5 Januari 2020
14:00 1 Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten v Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo ZOAP2 3-6 3-6 1-6 3-5 3-5 3-6 4-5 2-6
3 Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone v Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem ZOAP2 6-3 2-5 7-1 6-2 3-3 6-1 4-3 3-5
5 Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande v Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water ZOAP1 1-7 1-7 4-3 4-3 2-5 3-2 3-4 3-3
7 Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier v Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser ZOAP1 4-3 2-6 3-5 1-7 3-6 2-5 5-3 7-1
10 Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard v Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet ZOBP1 2-5 3-2 6-1 5-1 3-4 3-4 6-2 3-2
12 Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik v Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek ZOBP1 4-1 4-3 4-3 5-2 3-3 3-1 4-2 4-1
14 Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga v Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden ZOBP2 3-6 2-5 2-3 3-5 3-5 2-3 2-2 1-3
16 Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol v Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt ZOBP2 3-4 3-3 4-3 4-3 3-4 1-5 5-2 4-2
Zondag 19 Januari 2020
14:00 1 Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet v Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek ZOBP1 7-1 8-2 3-3 7-0 5-4 2-5 7-2 9-0
3 Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard v Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik ZOBP1 6-1 5-1 4-4 3-6 6-3 4-3 3-4 3-4
5 Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol v Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga ZOBP2 7-1 7-2 7-1 5-1 3-3 4-2 7-1 7-1
7 Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt v Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden ZOBP2 3-4 4-3 5-3 4-4 5-3 2-5 4-3 4-4
10 Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo v Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem ZOAP2 4-2 5-4 7-1 4-5 4-3 3-2 7-2 5-3
12 Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten v Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone ZOAP2 3-5 3-5 4-1 1-7 5-3 5-3 2-7 2-5
14 Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande v Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier ZOAP1 4-4 6-1 8-0 7-0 4-3 3-4 5-2 3-2
16 Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water v Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser ZOAP1 4-4 5-1 4-4 5-1 5-1 5-4 6-3 5-1
Zondag 2 Februari 2020
14:00 1 Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande v Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser ZOAP1 6-2 4-5 7-2 6-2 6-2 4-4 4-5 4-4
3 Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water v Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier ZOAP1 6-3 6-3 7-2 6-3 5-2 5-2 7-0 6-3
5 Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten v Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem ZOAP2 2-5 6-1 3-6 5-4 2-5 4-3 3-3 2-3
7 Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo v Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone ZOAP2 6-3 1-7 2-7 5-3 7-3 4-5 5-2 3-4
10 Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol v Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden ZOBP2 7-3 4-4 1-7 2-4 7-2 6-1 7-1 6-0
12 Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard v Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek ZOBP1 6-0 6-1 4-3 3-4 6-1 4-2 4-3 7-2
14 Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt v Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga ZOBP2 4-1 5-1 4-3 4-3 5-2 5-2 2-4 (0) 3-4
16 Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet v Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik ZOBP1 5-5 1-6 6-3 3-2 6-1 6-1 2-5 1-6
Zondag 16 Februari 2020
14:00 3 Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet v Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol ZOBP1C __________
Zondag 23 Februari 2020
14:00 1 Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard v Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt ZOBP1C __________
3 Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik v Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga ZOBP3 __________
5 Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek v Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden ZOBP3 __________
7 Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser v Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten ZOAP3 __________
11 Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier v Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem ZOAP3 __________
13 Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande v Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone ZOAP1C __________
Zondag 1 Maart 2020
11:30 2 Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water v Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone ZOAP1C 5-4 5-3 5-4 6-4 5-3 6-3 5-3 7-1
14:00 1 Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande v Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo ZOAP1C 5-4 5-4 7-2 7-1 4-4 6-3 7-0 3-3
3 Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard v Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol ZOBP1C 5-2 6-3 8-2 2-6 6-1 5-3 5-1 2-6
5 Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier v Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten ZOAP3 __________
7 Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser v Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem ZOAP3 __________
12 Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek v Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga ZOBP3 3-3 3-6 4-2 3-3 3-3 8-2 6-2
14 Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet v Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt ZOBP1C 1-7 2-5 7-3 5-2 2-7 1-6 6-3 3-5
16 Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik v Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden ZOBP3 2-6 3-3 5-2 4-7 5-1 3-3 5-3 4-3
Niet gepland
Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water v Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande ZOAP1C __________
Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone v Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo ZOAP1C __________
Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water v Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo ZOAP1C __________
Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser v Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier ZOAP3 __________
Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem v Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten ZOAP3 __________
Poule A - nummer 1 v Poule B - nummer 2 ZOAX __________
Poule A - nummer 2 v Poule B - nummer 1 ZOAX __________
Nog niet bekend v Nog niet bekend ZOAX#F __________
Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard v Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet ZOBP1C __________
Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol v Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt ZOBP1C __________
Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik v Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek ZOBP3 __________
Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden v Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga ZOBP3 __________

Volg dit toernooi op www.rijshaeghe.nl.

© PlanMySport - 8 Aug 2020 16:57