Tennispark Welgelegen Onderlinge zondagcompetitie 2020 sunday 5 january 2020 until sunday 1 march 2020 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag |
Sunday 5 January 2020 | ||||||
14:00 | 1 | Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten | v | Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo | ZOAP2 | 3-6 3-6 1-6 3-5 3-5 3-6 4-5 2-6 |
3 | Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vriess | v | Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem | ZOAP2 | 6-3 2-5 7-1 6-2 3-3 6-1 4-3 3-5 | |
5 | Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande | v | Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water | ZOAP1 | 1-7 1-7 4-3 4-3 2-5 3-2 3-4 3-3 | |
7 | Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier | v | Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser | ZOAP1 | 4-3 2-6 3-5 1-7 3-6 2-5 5-3 7-1 | |
10 | Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard | v | Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet | ZOBP1 | 2-5 3-2 6-1 5-1 3-4 3-4 6-2 3-2 | |
12 | Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik | v | Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek | ZOBP1 | 4-1 4-3 4-3 5-2 3-3 3-1 4-2 4-1 | |
14 | Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga | v | Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden | ZOBP2 | 3-6 2-5 2-3 3-5 3-5 2-3 2-2 1-3 | |
16 | Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol | v | Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt | ZOBP2 | 3-4 3-3 4-3 4-3 3-4 1-5 5-2 4-2 | |
Sunday 19 January 2020 | ||||||
14:00 | 1 | Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet | v | Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek | ZOBP1 | 7-1 8-2 3-3 7-0 5-4 2-5 7-2 9-0 |
3 | Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard | v | Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik | ZOBP1 | 6-1 5-1 4-4 3-6 6-3 4-3 3-4 3-4 | |
5 | Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol | v | Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga | ZOBP2 | 7-1 7-2 7-1 5-1 3-3 4-2 7-1 7-1 | |
7 | Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt | v | Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden | ZOBP2 | 3-4 4-3 5-3 4-4 5-3 2-5 4-3 4-4 | |
10 | Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo | v | Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem | ZOAP2 | 4-2 5-4 7-1 4-5 4-3 3-2 7-2 5-3 | |
12 | Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten | v | Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vriess | ZOAP2 | 3-5 3-5 4-1 1-7 5-3 5-3 2-7 2-5 | |
14 | Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande | v | Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier | ZOAP1 | 4-4 6-1 8-0 7-0 4-3 3-4 5-2 3-2 | |
16 | Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water | v | Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser | ZOAP1 | 4-4 5-1 4-4 5-1 5-1 5-4 6-3 5-1 | |
Sunday 2 February 2020 | ||||||
14:00 | 1 | Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande | v | Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser | ZOAP1 | 6-2 4-5 7-2 6-2 6-2 4-4 4-5 4-4 |
3 | Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water | v | Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier | ZOAP1 | 6-3 6-3 7-2 6-3 5-2 5-2 7-0 6-3 | |
5 | Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten | v | Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem | ZOAP2 | 2-5 6-1 3-6 5-4 2-5 4-3 3-3 2-3 | |
7 | Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo | v | Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vriess | ZOAP2 | 6-3 1-7 2-7 5-3 7-3 4-5 5-2 3-4 | |
10 | Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol | v | Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden | ZOBP2 | 7-3 4-4 1-7 2-4 7-2 6-1 7-1 6-0 | |
12 | Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard | v | Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek | ZOBP1 | 6-0 6-1 4-3 3-4 6-1 4-2 4-3 7-2 | |
14 | Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt | v | Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga | ZOBP2 | 4-1 5-1 4-3 4-3 5-2 5-2 2-4 (0) 3-4 | |
16 | Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet | v | Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik | ZOBP1 | 5-5 1-6 6-3 3-2 6-1 6-1 2-5 1-6 | |
Sunday 16 February 2020 | ||||||
14:00 | 3 | Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet | v | Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol | ZOBP1C | __________ |
Sunday 23 February 2020 | ||||||
14:00 | 1 | Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard | v | Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt | ZOBP1C | __________ |
3 | Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik | v | Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga | ZOBP3 | __________ | |
5 | Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek | v | Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden | ZOBP3 | __________ | |
7 | Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser | v | Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten | ZOAP3 | __________ | |
11 | Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier | v | Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem | ZOAP3 | __________ | |
13 | Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande | v | Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vriess | ZOAP1C | __________ | |
Sunday 1 March 2020 | ||||||
11:30 | 2 | Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water | v | Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vriess | ZOAP1C | 5-4 5-3 5-4 6-4 5-3 6-3 5-3 7-1 |
14:00 | 1 | Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande | v | Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo | ZOAP1C | 5-4 5-4 7-2 7-1 4-4 6-3 7-0 3-3 |
3 | Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard | v | Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol | ZOBP1C | 5-2 6-3 8-2 2-6 6-1 5-3 5-1 2-6 | |
5 | Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier | v | Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten | ZOAP3 | __________ | |
7 | Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser | v | Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem | ZOAP3 | __________ | |
12 | Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek | v | Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga | ZOBP3 | 3-3 3-6 4-2 3-3 3-3 8-2 6-2 | |
14 | Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet | v | Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt | ZOBP1C | 1-7 2-5 7-3 5-2 2-7 1-6 6-3 3-5 | |
16 | Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik | v | Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden | ZOBP3 | 2-6 3-3 5-2 4-7 5-1 3-3 5-3 4-3 | |
Niet gepland | ||||||
Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water | v | Brenda Blok/ Sander van Houten/ Astrid Beentjes/ Anthon van de Sande | ZOAP1C | __________ | ||
Liesbeth Jorna-Hus/ Michel Jorna/ Cobbe van der Vuurst de Vries/ Reneé van der Vuurst de Vriess | v | Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo | ZOAP1C | __________ | ||
Mandy Mackaay/ Eline Post/ Christiaan Oud/ Niels de Water | v | Angela van Otterloo/ John van Otterloo/ Kim van Otterloo/ John sr. van Otterloo | ZOAP1C | __________ | ||
Philip van Bree/ Petra Kootkar/ Sylvia Streur/ Albert de Visser | v | Thea Arkes/ Marja van Antwerpen/ Stefan Arkes/ Gérard Carlier | ZOAP3 | __________ | ||
Peter van Dam/ Tahera van Dam-Aziz/ Zynta van Halem | v | Jolanka Philipse/ Sanne de Viet/ Max Assenberg/ Pauline Roels/ Guido Kersten | ZOAP3 | __________ | ||
Poule A - nummer 1 | v | Poule B - nummer 2 | ZOAX | __________ | ||
Poule A - nummer 2 | v | Poule B - nummer 1 | ZOAX | __________ | ||
Nog niet bekend | v | Nog niet bekend | ZOAX#F | __________ | ||
Emmy van Beek/ Petra van Asten/ Cock Schaap/ Ruud Spitsbaard | v | Nicolette Arenz/ Arthur Brussée/ Lies Harmsen/ Bert van der Vliet | ZOBP1C | __________ | ||
Fred Bosman/ Marion de Ru/ Rob van der Hulst/ Tanja Mol | v | Sean Kneppers/ Desiree Kneppers-van Kuijeren/ Heleen Vennik/ Ben de Witt | ZOBP1C | __________ | ||
Miela Chow/ Aad Borsboom/ Inge Koot/ Theo Vennik | v | Ton Oude Nijhuis/ Maaike Loskamp/ Benno Deij/ Aynur Karabocek | ZOBP3 | __________ | ||
Robin van Veen/ Arjen Hartman/ Sanne van der Worm/ Stephanie Kortleve/ Alex Hidding/ Kirsten van der Linden | v | Saskia Reinders/ Debbie van Kempen/ Willem Elzenga | ZOBP3 | __________ |
Volg dit toernooi op www.rijshaeghe.nl.
© PlanMySport - 3 May 2024 01:32