Tennispark Welgelegen Clubkampioenschappen 2022 sunday 12 until saturday 18 june 2022 |
Aanvang | Baan | Team 1 |   | Team 2 | Cat/Klas | Uitslag | Werkelijk gespeeld |
Sunday 12 June 2022 | |||||||
12:00 | 4 | Brenda Blok/ Anthon van de Sande | v | Sander van Houten/ Maribel Monge Perez | GD4P1 | 6-2 6-3 | 01:17 |
13:30 | 4 | Leon Kies | v | Guido Kersten | HE4P2 | 6-7 7-6 6-7 | 02:12 |
5 | Mario Warendorff | v | Marcel Bijkerk | HE4P1 | 6-4 6-3 | 01:35 | |
6 | Richard Noordermeer | v | Willem Oosterhof | HE5P2 | 3-6 0-6 | 01:22 | |
15:00 | 4 | Sander van Houten/ Benno Deij | v | Remco van der Veen/ Marc Steiger | HD4P1 | 5-7 2-6 | 01:48 |
5 | Vivienne de Sonneville | v | Astrid Beentjes | DE4P1 | 3-6 5-7 | 01:47 | |
Monday 13 June 2022 | |||||||
20:30 | 5 | Roan Kusse/ Sander Kraaijeveld | v | Bruno de Jonge/ Colin Peeters | HD5P1 | 5-7 6-1 7-6 | 01:44 |
6 | Sander van Houten/ Maribel Monge Perez | v | Astrid Beentjes/ Nick van Diem | GD4P1 | 2-6 1-6 | 01:10 | |
9 | Erwin Wigchert/ Fabienne de Jonge | v | Joke van Veen/ Jasper de Bruijn | GD5P1 | 7-6 6-1 | 01:26 | |
10 | Hans Meskes/ Sue van der Zalm | v | Richard Noordermeer/ Myra Klee | GD5P2 | 6-1 6-2 | 00:58 | |
11 | Frank Juyn | v | Eric Delacour | HE4P3 | 6-4 5-7 7-6 | 02:23 | |
Tuesday 14 June 2022 | |||||||
19:00 | 5 | Sanne van der Steur/ Adriaan de Vos | v | Joke van Veen/ Jasper de Bruijn | GD5P1 | 6-0 6-0 | 01:02 |
6 | Richard Noordermeer | v | Roan Kusse | HE5P2 | 1-6 1-6 | 01:09 | |
7 | Myra Klee | v | Naomi Brandsma | DE5P1 | 0-6 0-6 | 00:55 | |
8 | Frank Juyn | v | Benno Deij | HE4P3 | 5-7 6-4 6-7 | 02:05 | |
20:30 | 5 | Eric Delacour/ Marcel Bijkerk | v | Sander van Houten/ Benno Deij | HD4P1 | 6-3 6-2 | 01:36 |
6 | Brenda Blok/ Anthon van de Sande | v | Astrid Beentjes/ Nick van Diem | GD4P1 | 2-6 6-4 7-6 | 01:22 | |
7 | Martin de Bruijn-Groenenboom/ Mario Warendorff | v | Remco van der Veen/ Marc Steiger | HD4P1 | 6-3 6-7 7-6 | 01:57 | |
8 | Matthijs Timmer | v | Bruno de Jonge | HE5P1 | 6-4 1-6 6-7 | 01:49 | |
Wednesday 15 June 2022 | |||||||
19:00 | 5 | Jelle Ooms | v | Leon Kies | HE4P2 | 6-1 6-1 | 01:17 |
6 | Rik Siepel | v | Mario Warendorff | HE4P1 | 7-5 6-1 | 01:27 | |
7 | Marieke van Pelt | v | Astrid Beentjes | DE4P1 | 6-1 4-6 7-6 | 01:33 | |
8 | Remko Veenman/ Saskia Reinders | v | Hans Meskes/ Sue van der Zalm | GD5P2 | 6-4 6-2 | 01:38 | |
9 | Matthijs Timmer | v | Adriaan de Vos | HE5P1 | 0-6 2-6 | 00:59 | |
20:30 | 5 | Bruno de Jonge/ Colin Peeters | v | Ronald van der Ven/ Bart Zant | HD5P1 | 3-6 6-3 6-7 | 01:44 |
6 | Eric Delacour | v | Benno Deij | HE4P3 | 6-3 6-2 | 02:03 | |
7 | Sanne van der Steur/ Naomi Brandsma | v | Michelle Kortekaas/ Irene Martini | DD5P1 | 6-4 6-4 | 01:36 | |
8 | Priscilla Freen | v | Myra Klee | DE5P1 | 6-0 6-0 | 00:56 | |
Thursday 16 June 2022 | |||||||
19:00 | 4 | Adriaan de Vos | v | Bruno de Jonge | HE5P1 | 6-4 6-4 | 01:49 |
5 | Vivienne de Sonneville | v | Marieke van Pelt | DE4P1 | 1-6 6-2 7-6 | 01:34 | |
6 | Martin de Bruijn-Groenenboom/ Mario Warendorff | v | Sander van Houten/ Benno Deij | HD4P1 | 6-1 6-4 | 01:25 | |
20:30 | 4 | Priscilla Freen | v | Naomi Brandsma | DE5P1 | 4-6 1-6 | 01:15 |
5 | Remko Veenman/ Saskia Reinders | v | Richard Noordermeer/ Myra Klee | GD5P2 | 6-0 6-0 | 00:50 | |
6 | Rik Siepel | v | Marcel Bijkerk | HE4P1 | 6-3 6-1 | 01:11 | |
9 | Sanne van der Steur/ Adriaan de Vos | v | Erwin Wigchert/ Fabienne de Jonge | GD5P1 | 6-0 6-2 | 01:04 | |
21:00 | 7 | Brenda Blok/ Rianne Meeuwisse | v | Astrid Beentjes/ Kitty Bentvelsen | DD4P1 | 6-1 6-3 | 01:24 |
Friday 17 June 2022 | |||||||
19:00 | 4 | Eric Delacour | v | Jelle Ooms | HE4PO | 2-6 0-6 | 01:10 |
5 | Sanne van der Steur/ Naomi Brandsma | v | Joke van Veen/ Sue van der Zalm | DD5P1 | 6-3 6-3 | 01:36 | |
6 | Brenda Blok/ Rianne Meeuwisse | v | Eline Post/ Vivienne de Sonneville | DD4P1 | 6-1 6-2 | 01:07 | |
20:30 | 4 | Eric Delacour/ Marcel Bijkerk | v | Martin de Bruijn-Groenenboom/ Mario Warendorff | HD4P1 | 6-1 6-4 | 01:09 |
5 | Roan Kusse/ Sander Kraaijeveld | v | Ronald van der Ven/ Bart Zant | HD5P1 | 7-6 2-6 7-6 | 01:48 | |
6 | Sanne van der Steur/ Adriaan de Vos | v | Remko Veenman/ Saskia Reinders | GD5PO#F | 6-3 6-0 | 01:27 | |
Saturday 18 June 2022 | |||||||
11:30 | 7 | Eline Post/ Vivienne de Sonneville | v | Astrid Beentjes/ Kitty Bentvelsen | DD4P1 | 6-3 4-6 6-7 | 01:49 |
12:00 | 5 | Eric Delacour/ Marcel Bijkerk | v | Remco van der Veen/ Marc Steiger | HD4P1 | 6-3 3-6 6-7 | 01:30 |
13:30 | 4 | Adriaan de Vos | v | Roan Kusse | HE5PO#F | 6-2 6-0 | 01:10 |
5 | Rik Siepel | v | Jelle Ooms | HE4PO#F | 6-1 6-3 | 01:27 | |
6 | Michelle Kortekaas/ Irene Martini | v | Joke van Veen/ Sue van der Zalm | DD5P1 | 6-3 6-7 6-7 | 02:10 | |
Niet gepland | |||||||
Jelle Ooms | v | Guido Kersten | HE4P2 | wo | |||
Roan Kusse | v | Willem Oosterhof | HE5P2 | wo |
Volg dit toernooi op www.rijshaeghe.nl/clubkampioenschappen.
© PlanMySport - 19 May 2024 16:41