|
baan 1
|
baan 2
|
baan 3
|
baan 4
|
baan 5
|
baan 6
|
baan 7
|
baan 8
|
baan 9
|
baan 10
|
baan 11
|
baan 12
|
baan 18
|
baan 19
|
|
10:00 |
GROENP2 |
|
|
Sebastiaan Langkemper v Sjors van den Hoek |
|
GROENP1 |
|
|
Genayro Gunneweg v Robert Grigorescu |
|
GROENP1 |
|
|
Mark Haring (1) v Alex Baramov |
|
GROENP3 |
|
|
Mara Brinkman v Walter Dop |
|
GROENP3 |
|
|
Lara Oliveira Nunes (3) v Ditte ten Hoopen |
|
GROENP3 |
|
|
Francesco de l' Orme v Aashi Pratap |
|
ORANJEP3 |
|
|
Thirza Bousema (4) v Valerie Coesmans |
|
ORANJEP3 |
|
|
Myrthe Verhoeven v Anouk van Slooten |
|
ORANJEP2 |
|
|
Arvind Bhoedjang (2) v Maxime Popescu |
|
ORANJEP2 |
|
|
Finn Heijns v Delano Pereira Barboza |
|
ORANJEP1 |
|
|
Roos Pennings (1) v Joris Gorsen |
|
ORANJEP1 |
|
|
Zeno Meier v Viggo Meere |
|
GEELP1 |
|
|
Sophie Verspaget (1) v Roos van Diemen |
|
vrij |
10:00 |
|
|
|
GROENP4 |
|
|
Puk van Diemen (4) v Iann Yeung |
|
GROENP4 |
|
|
George van Wyk v Sil Preuninger |
|
GROENP4 |
|
|
Thom Kleijer v Eline Terlouw |
|
|
|
|
ORANJEP6 |
|
|
Aedan Cullen (6) v Niek van Slooten |
|
ORANJEP6 |
|
|
Mateusz Kepka v Ibo Fathallah |
|
ORANJEP5 |
|
|
Max Beishuizen (5) v Teun van Meerkerk |
|
ORANJEP5 |
|
|
Daniel Drooger v Lourenzo Oliveira Nunes |
|
ORANJEP4 |
|
|
Nova van Kollem (3) v Fanny de Boer |
|
ORANJEP4 |
|
|
Anne van van Houten v Lorena Tjoelker |
|
GEELP1 |
|
|
Zola Jenkins v Laurens Cieremans |
|
vrij |
|
10:30 |
10:30 |
|
GROENP2 |
|
|
Vasil Yaramov v Mylo Jenkins |
|
GROENP1 |
|
|
Alex Baramov v Nikola Yaramov |
|
GROENP1 |
|
|
Mark Haring (1) v Genayro Gunneweg |
|
GROENP3 |
|
|
Aashi Pratap v Walter Dop |
|
GROENP3 |
|
|
Ditte ten Hoopen v Mara Brinkman |
|
GROENP3 |
|
|
Lara Oliveira Nunes (3) v Francesco de l' Orme |
|
ORANJEP3 |
|
|
Thirza Bousema (4) v Myrthe Verhoeven |
|
ORANJEP3 |
|
|
Valerie Coesmans v Anouk van Slooten |
|
ORANJEP2 |
|
|
Arvind Bhoedjang (2) v Finn Heijns |
|
ORANJEP2 |
|
|
Maxime Popescu v Delano Pereira Barboza |
|
ORANJEP1 |
|
|
Roos Pennings (1) v Zeno Meier |
|
ORANJEP1 |
|
|
Joris Gorsen v Viggo Meere |
|
GEELP1 |
|
|
Sophie Verspaget (1) v Zola Jenkins |
|
vrij |
|
|
|
11:00 |
GROENP2 |
|
|
Alex Huber (2) v Vasil Yaramov |
|
GROENP1 |
|
|
Genayro Gunneweg v Nikola Yaramov |
|
GROENP2 |
|
|
Sebastiaan Langkemper v Mylo Jenkins |
|
GROENP4 |
|
|
Sil Preuninger v Eline Terlouw |
|
GROENP4 |
|
|
Puk van Diemen (4) v George van Wyk |
|
GROENP4 |
|
|
Iann Yeung v Thom Kleijer |
|
ORANJEP6 |
|
|
Aedan Cullen (6) v Mateusz Kepka |
|
ORANJEP5 |
|
|
Max Beishuizen (5) v Daniel Drooger |
|
ORANJEP5 |
|
|
Teun van Meerkerk v Tristan Beijersbergen van Henegouwen |
|
ORANJEP6 |
|
|
Niek van Slooten v Ruben Lamb |
|
ORANJEP4 |
|
|
Nova van Kollem (3) v Anne van van Houten |
|
ORANJEP4 |
|
|
Fanny de Boer v Emma Sosoian |
|
GEELP1 |
|
|
Laurens Cieremans v Roos van Diemen |
|
vrij |
11:00 |
|
|
|
GROENP2 |
|
|
Alex Huber (2) v Sebastiaan Langkemper |
|
GROENP1 |
|
|
Mark Haring (1) v Robert Grigorescu |
|
GROENP3 |
|
|
Lara Oliveira Nunes (3) v Aashi Pratap |
|
GROENP3 |
|
|
Francesco de l' Orme v Mara Brinkman |
|
GROENP3 |
|
|
Ditte ten Hoopen v Walter Dop |
|
|
ORANJEP3 |
|
|
Valerie Coesmans v Myrthe Verhoeven |
|
ORANJEP3 |
|
|
Thirza Bousema (4) v Anouk van Slooten |
|
ORANJEP2 |
|
|
Arvind Bhoedjang (2) v Delano Pereira Barboza |
|
ORANJEP2 |
|
|
Maxime Popescu v Finn Heijns |
|
ORANJEP1 |
|
|
Joris Gorsen v Zeno Meier |
|
ORANJEP1 |
|
|
Roos Pennings (1) v Viggo Meere |
|
GEELP1 |
|
|
Sophie Verspaget (1) v Laurens Cieremans |
|
vrij |
|
11:30 |
11:30 |
|
GROENP1 |
|
|
Alex Baramov v Robert Grigorescu |
|
GROENP1 |
|
|
Mark Haring (1) v Nikola Yaramov |
|
GROENP2 |
|
|
Vasil Yaramov v Sjors van den Hoek |
|
GROENP4 |
|
|
Puk van Diemen (4) v Sil Preuninger |
|
GROENP4 |
|
|
George van Wyk v Thom Kleijer |
|
GROENP4 |
|
|
Iann Yeung v Eline Terlouw |
|
ORANJEP6 |
|
|
Aedan Cullen (6) v Ibo Fathallah |
|
ORANJEP6 |
|
|
Mateusz Kepka v Ruben Lamb |
|
ORANJEP5 |
|
|
Max Beishuizen (5) v Lourenzo Oliveira Nunes |
|
ORANJEP5 |
|
|
Daniel Drooger v Tristan Beijersbergen van Henegouwen |
|
ORANJEP4 |
|
|
Anne van van Houten v Emma Sosoian |
|
ORANJEP4 |
|
|
Nova van Kollem (3) v Lorena Tjoelker |
|
GEELP1 |
|
|
Zola Jenkins v Roos van Diemen |
|
vrij |
|
|
|
12:00 |
GROENP2 |
|
|
Alex Huber (2) v Sjors van den Hoek |
|
GROENP3 |
|
|
Ditte ten Hoopen v Aashi Pratap |
|
GROENP3 |
|
|
Francesco de l' Orme v Walter Dop |
|
GROENP3 |
|
|
Lara Oliveira Nunes (3) v Mara Brinkman |
|
|
|
ORANJEP6 |
|
|
Niek van Slooten v Ibo Fathallah |
|
ORANJEP6 |
|
|
Aedan Cullen (6) v Ruben Lamb |
|
ORANJEP5 |
|
|
Teun van Meerkerk v Lourenzo Oliveira Nunes |
|
ORANJEP5 |
|
|
Max Beishuizen (5) v Tristan Beijersbergen van Henegouwen |
|
ORANJEP4 |
|
|
Nova van Kollem (3) v Emma Sosoian |
|
ORANJEP4 |
|
|
Fanny de Boer v Lorena Tjoelker |
|
|
|
12:00 |
|
|
|
GROENP2 |
|
|
Alex Huber (2) v Mylo Jenkins |
|
GROENP1 |
|
|
Robert Grigorescu v Nikola Yaramov |
|
GROENP1 |
|
|
Alex Baramov v Genayro Gunneweg |
|
GROENP2 |
|
|
Vasil Yaramov v Sebastiaan Langkemper |
|
GROENP4 |
|
|
Iann Yeung v Sil Preuninger |
|
GROENP4 |
|
|
Puk van Diemen (4) v Thom Kleijer |
|
GROENP4 |
|
|
George van Wyk v Eline Terlouw |
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
12:30 |
|
GROENP2 |
|
|
Sjors van den Hoek v Mylo Jenkins |
|
GROENP3 |
|
|
Lara Oliveira Nunes (3) v Walter Dop |
|
GROENP3 |
|
|
Aashi Pratap v Mara Brinkman |
|
GROENP3 |
|
|
Ditte ten Hoopen v Francesco de l' Orme |
|
GROENP4 |
|
|
Puk van Diemen (4) v Eline Terlouw |
|
GROENP4 |
|
|
Iann Yeung v George van Wyk |
|
ORANJEP6 |
|
|
Niek van Slooten v Mateusz Kepka |
|
ORANJEP6 |
|
|
Ibo Fathallah v Ruben Lamb |
|
ORANJEP5 |
|
|
Teun van Meerkerk v Daniel Drooger |
|
ORANJEP5 |
|
|
Lourenzo Oliveira Nunes v Tristan Beijersbergen van Henegouwen |
|
ORANJEP4 |
|
|
Fanny de Boer v Anne van van Houten |
|
ORANJEP4 |
|
|
Lorena Tjoelker v Emma Sosoian |
|
GROENP4 |
|
|
Sil Preuninger v Thom Kleijer |
|
|
|
|