Padel en Tennisschool De Kloek
Dubbelspeltoernooi JRT* Sportcentra West-Friesland & De Kloek
zaterdag 19 t/m zondag 20 januari 2013
|
LOCATIE: Sportcentrum West-Friesland, Breeuwhamer 21, De Goorn
Programma voor Zaterdag 19 Januari 2013
|
Baan 1
|
Baan 2
|
Baan 3
|
Baan 4
|
|
09:00 |
JD12 |
|
|
Thijn Timmermans / Jip Mens v Harald de Vries / Rick Verplanke |
|
JD12 |
6-4 6-2 |
|
Tim Groot / Xander Aué v Oliver Bieleveldt / Björn Sels |
|
JD12 |
6-2 6-4 |
|
Tijn van Gorkom / Thom Griffioen v Brad Sy-A-Foek / Nathaniel Apawti |
|
JD12 |
6-1 6-1 |
|
Roan van Bezooijen / Alexander de Klerk Wolters v Mats Rutten / Wester Klerk(4) |
|
09:00 |
|
|
09:30 |
09:30 |
|
|
10:00 |
10:00 |
|
MD14 |
4-6 6-2 7-6 |
|
Daphne Kamp / Sophie Nijssen v Anika Ouwejan / Bente Klerk |
|
JD14 |
6-3 6-7 6-4 |
|
Bas van Zandbergen / Mats Hageman v Rolf Coffeng / Floris Coffeng |
|
JD12 |
6-4 6-1 |
|
Aron Ouwejan / Daan Baars v Steffan van Weldam / Kyler Cosijn |
|
JD14 |
5-7 6-3 6-1 |
|
Joey Vulperhorst / Naoufal Bouy v Cohen / Laurens Beijnen |
|
|
10:30 |
10:30 |
|
|
11:00 |
11:00 |
|
|
11:30 |
JD12 |
6-1 6-0 |
|
Tycho Veenstra / Dentrey Veenstra (2) v Tim Groot / Xander Aué |
|
JD12 |
7-6 (4) 6-2 |
|
Jesper de Mooy / Timo Willemsen (3) v Tijn van Gorkom / Thom Griffioen |
|
JD12 |
6-1 6-2 |
|
Roan van Bezooijen / Alexander de Klerk Wolters v Thijn Timmermans / Jip Mens |
|
MD14 |
7-5 6-2 |
|
Luna Engelbracht / Ciara Bonhof v Senna Veenstra / Babs van Turenhout |
|
11:30 |
|
|
12:00 |
12:00 |
|
|
12:30 |
12:30 |
|
vrij |
JD14 |
6-0 5-7 6-4 |
|
Bas van Zandbergen / Mats Hageman v Youp Timmermans / Ryan Corzilius(1) |
|
MD14 |
6-1 6-0 |
|
Kumru Bozdas / Kim van der Vlies (2) v Josien Ossebaar / Lisa Veenstra |
|
JD12 |
6-0 6-2 |
|
Edward Etty / Joost Letschert (1) v Aron Ouwejan / Daan Baars |
|
|
13:00 |
13:00 |
|
|
13:30 |
13:30 |
|
|
14:00 |
MD14 |
6-0 6-1 |
|
Kumru Bozdas / Kim van der Vlies (2) v Luna Engelbracht / Ciara Bonhof |
|
MD14 |
6-0 6-0 |
|
Bronti Bol / Aimee Verhoogt (1) v Daphne Kamp / Sophie Nijssen |
|
JD12 |
6-0 6-2 |
|
Edward Etty / Joost Letschert (1) v Jesper de Mooy / Timo Willemsen(3) |
|
JD12 |
7-6 (5) 7-5 |
|
Roan van Bezooijen / Alexander de Klerk Wolters v Tycho Veenstra / Dentrey Veenstra(2) |
|
14:00 |
|
|
14:30 |
14:30 |
|
|
15:00 |
15:00 |
|
vrij |
JD14 |
6-3 6-0 |
|
Joey Vulperhorst / Naoufal Bouy v Mitchel van Ruiten / Michael van Ruiten(2) |
|
vrij |
vrij |
|
15:30 |
15:30 |
|
|
16:00 |
16:00 |
|
|
16:30 |
vrij |
vrij |
vrij |
vrij |
16:30 |
|
|
17:00 |
17:00 |
|
|
17:30 |
17:30 |
|
vrij |
vrij |
vrij |
vrij |
|
18:00 |
18:00 |
|
|
18:30 |
18:30 |
|
|
Volg dit toernooi op https://www.tennisschooldekloek.nl.
© PlanMySport - 4 Mei 2024 18:11