Padel en Tennisschool De Kloek Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland zaterdag 23 t/m zondag 24 januari 2016 |
|
Jongensdubbel | JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 | Meisjesdubbel | MD 12 MD 13 t/m 14 |
Programma |
|
Locatie DeKloek West-Friesland |
SPEELTIJDEN RANGLIJST
Naam | Speeltijd | |
1 | Brande, Siebe van den | 05:14 |
2 | Kok, Twan | 05:14 |
3 | Bena, Yannick | 04:53 |
4 | Groot, Dante de | 04:53 |
5 | Mierlo, Alex van | 04:22 |
6 | Natté, Diederik | 04:22 |
7 | Hendrikse, Koen | 04:14 |
8 | Keunen, Sem | 04:14 |
9 | Castrikum, Dinand | 04:08 |
10 | Linck, Sam | 04:08 |
11 | Ploeg, Bart van der | 03:55 |
12 | Poel, Bram | 03:55 |
13 | Bouhraua, Noor | 03:51 |
14 | Semprimoschnig, Sophia | 03:51 |
15 | Berkhof, Robbert van den | 03:40 |
16 | Cardinaal, Renzo | 03:40 |
17 | Magermans, Tim | 03:28 |
18 | Peeters, Eric | 03:28 |
19 | Hamerling, Yara | 03:23 |
20 | Kwakman, Nina | 03:23 |
21 | Mooij, Stijn de | 02:59 |
22 | Seegers, Jurre | 02:59 |
23 | Franke, Noa | 02:58 |
24 | Sweers, Lotte | 02:58 |
25 | Mantel, Teun | 02:57 |
26 | Schreurs, Rik | 02:57 |
27 | Tempelaar, Rick | 02:57 |
28 | Vliet, Romijn van | 02:57 |
29 | Groot, Job | 02:53 |
30 | Woonings, Daniel | 02:53 |
31 | Brouwer, Oscar | 02:50 |
32 | Menzinga, Sem | 02:50 |
33 | Janssen, Wiek | 02:48 |
34 | Kriek, Jesse | 02:48 |
35 | Bregman, Joeri | 02:44 |
36 | Carton, Casper | 02:44 |
37 | Loon, Nienke van | 02:35 |
38 | Oomen, Noor | 02:35 |
39 | Griffejoen, Valerie | 02:34 |
40 | Tabernal, Joelle | 02:34 |
41 | Dommelen, Nika van | 02:31 |
42 | Hazes, Sem | 02:31 |
43 | Gulik, Emmely van der | 02:30 |
44 | Jong, Julia de | 02:30 |
45 | Fogg, Simmo-Martin | 02:10 |
46 | Vliet, Jelle van der | 02:10 |
47 | Korthuis, Jelle | 02:04 |
48 | Spegel Kumer, Patrik | 02:04 |
49 | Groot, Matthijs de | 01:55 |
50 | Tanahashi, Kanta | 01:55 |
51 | Klipp, Casper | 01:48 |
52 | Wenker, Ramon | 01:48 |
53 | Florens, Ethan | 01:38 |
54 | Massizzo, Pablo | 01:38 |
55 | Aué, Xander | 01:32 |
56 | Ben-Hur, Youri | 01:32 |
57 | IJntema, Sven | 01:30 |
58 | Kousemaker, Kiko | 01:30 |
59 | Ku, Xian | 01:30 |
60 | Ofman, Tim | 01:30 |
61 | Ouwejan, Aron | 01:30 |
62 | Verhaagen, Max | 01:30 |
63 | Hoorn, Antonio van | 01:29 |
64 | Koelewijn, Thomas | 01:29 |
65 | Dalsem, Flor | 01:23 |
66 | Malhoe, Rani | 01:23 |
67 | Ben-Hur, Shanna | 01:15 |
68 | Dekker, Esmee | 01:15 |
69 | Ebeling Koning, Loes | 01:15 |
70 | Eijkelenburg, Feline van | 01:15 |
71 | Gooren, Eline | 01:15 |
72 | Hoogland, Wietske | 01:15 |
73 | Hufman, Sofie | 01:15 |
74 | Lankhorst, Sara | 01:15 |
75 | Pree, Britt du | 01:15 |
76 | Vijsma, Kim | 01:15 |
77 | Hengel, Lucas van | 01:14 |
78 | Reinhard, Lasse | 01:14 |
79 | Offeringa, Leroy | 01:13 |
80 | Rooij, Roel van | 01:13 |
81 | Lancaster, Bradley | 01:11 |
82 | Wang, Jerry | 01:11 |
83 | Malderen, Joppe van | 01:09 |
84 | Wouters van den Oudenweijer, Joep | 01:09 |
85 | Mierlo, Baltus van | 01:05 |
86 | Oualhane, Yassir | 01:05 |
87 | Braan, Luca | 00:16 |
88 | Kwakman, Luca | 00:16 |
89 | Dackus, Seb | 00:00 |
90 | Eijkelenburg, Berend van | 00:00 |
91 | Heinrich, Floris | 00:00 |
92 | Kernell, Olivier | 00:00 |
© PLANMYSPORT - 19 April 2024 04:55 - Gast | A>A |