logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel Poule B

 

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 

The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 

Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 

Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 

De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 

Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 

Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

 

9-0 13-1 5-2 02:00   

5-4 8-3 11-3 02:00   

4-3 10-2 7-4 02:00   

2-4 1-10 10-1 02:00   

  

6-4 7-4 8-3 02:00   

  

De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 

 

 

2-7 2-10 2-7 02:00   

7-4 5-7 5-8 02:00   

  

0-8 4-8 2-7 02:00   

  

6-5 6-5 6-3 02:00   

The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 

 

 

 

3-7 3-7 3-9 02:00   

  

7-3 9-4 9-5 02:00   

3-5 3-11 3-6 02:00   

  

Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 

 

 

 

 

7-6 2-6 7-2 02:00   

  

  

1-8 12-0 8-1 02:00   

Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 

 

 

 

 

 

9-1 9-1 9-2 02:00   

7-3 9-6 2-7 02:00   

6-3 11-1 4-4 02:00   

De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 

 

 

 

 

 

 

4-5 3-11 4-7 02:00   

2-7 5-9 5-3 02:00   

Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 

 

 

 

 

 

 

 

3-5 6-6 7-4 02:00   

Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 
8 13 2 106 48 4 0 1
2 Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 
8 10½ 95 57 4 0 1
3 Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 
8 9 6 88 70 4 0 1
4 Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
5 88 74 2 1 2
5 The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 
4 6 9 77 87 2 0 3
6 Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 
3 5 10 64 88 1 1 3
7 De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 
2 4 11 62 100 1 0 4
8 De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 
2 4 11 50 106 1 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 98
Totale speeltijd 40:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 Augustus 2020 00:13 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D