logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel Poule A

 

TEK
Koen Warnar /
Erik Vonk  (1)

TVV
Emma van Iersel /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Team Overhout
Quin van der Putten /
Endre de Graaff /
Senna Rosenbach 

Lucky Strike Roy & Milan
Roy Goossens /
Milan van Beem 

Daan Dinand Casper
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg /
Casper Dirkx 

De Spierbundels
Xavier de Haas /
Levi Monster 

TEK
Koen Warnar /
Erik Vonk  (1)

 

9-1 7-4 4-7 02:00   

1-12 2-8 7-5 02:00   

9-3 12-1 1-7 02:00   

2-6 2-6 2-6 02:00   

1-12 1-12 1-12 02:00   

TVV
Emma van Iersel /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

3-9 4-8 2-9 02:00   

5-6 10-5 3-7 02:00   

5-7 5-9 3-9 02:00   

4-7 1-10 2-10 02:00   

Team Overhout
Quin van der Putten /
Endre de Graaff /
Senna Rosenbach 

 

 

 

8-3 11-2 4-6 02:00   

6-5 3-8 8-1 02:00   

5-5 5-5 5-5 02:00   

Lucky Strike Roy & Milan
Roy Goossens /
Milan van Beem 

 

 

 

 

2-8 1-12 3-7 02:00   

2-8 2-13 5-6 02:00   

Daan Dinand Casper
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg /
Casper Dirkx 

 

 

 

 

 

3-5 2-10 5-7 02:00   

De Spierbundels
Xavier de Haas /
Levi Monster 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 De Spierbundels
Xavier de Haas /
Levi Monster 
9 13½ 127 44 4 1 0
2 Team Overhout
Quin van der Putten /
Endre de Graaff /
Senna Rosenbach 
9 10½ 106 59 4 1 0
3 Daan Dinand Casper
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg /
Casper Dirkx 
6 10 5 94 64 3 0 2
4 TEK
Koen Warnar /
Erik Vonk 
4 5 10 61 102 2 0 3
5 Lucky Strike Roy & Milan
Roy Goossens /
Milan van Beem 
2 4 11 55 117 1 0 4
6 TVV
Emma van Iersel /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
0 2 13 59 116 0 0 5

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 98
Totale speeltijd 30:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL17P1: TEK (Koen Warnar/ Erik Vonk)-TVV (Emma van Iersel/ Marjolein Obbink/ Ben van Overbeek/ Joep de Jongh) 9-1 7-4 4-7
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 14 Juli 2020 16:29 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D