logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Open Jeugd Weekend Dubbel Toernooi
zaterdag 29 t/m zondag 30 maart 2014
print MOBIEL nieuwe
deelnemers
Jongensdubbel J11TM12 J11TM14 Meisjesdubbel M11TM14 Gemengddubbel GROEN1
Programma
za 29 mrt zo 30 mrt alle data
Schema delen
poule A   poule B   Nrs 1, 2, 3 en 4   Nrs 5, 6 en 7   v

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar poule A

 

Melissa Boyden /
Floor van Hage  (1)

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

Melissa Boyden /
Floor van Hage  (1)

 

4-0 4-0 4-0 1-0 01:00   

4-1 4-1 4-0 01:00   

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

 

 

4-0 4-2 1-2 01:00   

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melissa Boyden /
Floor van Hage 
4 19 1 25 2 2 0 0
2^ Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 
2 8 11 9 17 1 0 1
3 Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 
0 1 16 6 21 0 0 2

^^

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar poule B

 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller  (2)

Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller  (2)

 

4-0 4-2 2-0 01:00   

4-2 1-1 01:00   

4-1 4-0 4-0 01:00   

Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 

 

 

0-4 3-5 0-3 01:00   

3-5 2-1 01:00   

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

 

 

 

4-1 4-1 2-0 01:00   

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Rebecca van der Lee /
Josine Muller 
6 21 1 27 6 3 0 0
2^ Nika Ludlage /
Eva van der Horst 
4 17 4 25 10 2 0 1
3 Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 
2 4 18 9 27 1 0 2
4 Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 
0 1 20 10 28 0 0 3

^^

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar - Nrs 1, 2, 3 en 4

Melissa Boyden /
Floor van Hage 

finale

winnaar

 

Melissa Boyden /
Floor van Hage 

 

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

4-1 4-1 3-1 01:00   

 

 

 

Melissa Boyden /
Floor van Hage 

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

 

4-2 4-1 1-0 01:00   

 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller 

 

Rebecca van der Lee /
Josine Muller 

4-2 2-2 01:00   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Nika Ludlage /
Eva van der Horst 

 

 

 

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

 

Daphne de Falco /
Willemijn van Mierlo 

4-2 2-2 01:00   

^^

Meisjesdubbel 11 t/m 14 jaar - Nrs 5, 6 en 7

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

finale

winnaar

 

Kee Hendriksen /
Femke Hofkamp 

 


Open plaats

 

 

 

 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

Daniek Hendriksen /
Lisa Linck 

 

4-2 4-1 4-0 01:00   

 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

 

Manon Muller /
Cynthia Jonkheer 

4-2 4-1 3-0 01:00   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 45
Totale speeltijd 15:00 45:00
Gemiddelde speeltijd 01:00 01:00
Langste wedstrijd 01:00
M11TM14P1: Melissa Boyden/ Floor van Hage-Daphne de Falco/ Willemijn van Mierlo 4-0 4-0 4-0 1-0
01:00
GROEN1P1: Stefan van Haren/ Thijmen Klarenbeek-Dion den Hartog/ Bart Stroes 4-1 4-0 2-0
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 14 Juli 2020 22:03 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D