Van Gelderen Tennis Academy
Fimac Waterland Jeugd toernooi
maandag 20 t/m vrijdag 24 december 2010

Jongensenkel t/m 10 jr poule A

 

Dentrey Veenstra (1)

Mitch Kwakman

Tim van Sligter

Dentrey Veenstra (8,24) (1)

 

4-6 0-6  

6-3 6-1  

Mitch Kwakman (9)

 

 

6-1 6-3  

Tim van Sligter (8,96)

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mitch Kwakman (9) 2 12 0 24 8 2 0 0
2 Dentrey Veenstra (8,24) 1 6 6 16 16 1 0 1
3 Tim van Sligter (8,96) 0 0 12 8 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 10 jr poule B

 

Ole Bredschneijder (2)

Jan Tervoort

Stefan Kerssens

Ole Bredschneijder (8,29) (2)

 

6-0 6-0  

6-3 6-1  

Jan Tervoort (9)

 

 

1-6 1-6  

Stefan Kerssens (9)

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ole Bredschneijder (8,29) 2 12 0 24 4 2 0 0
2 Stefan Kerssens (9) 1 6 6 16 14 1 0 1
3 Jan Tervoort (9) 0 0 12 2 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 10 jr poule C

 

Milan Visch (4)

Tycho Veenstra

Jim Zwarthoed

Milan Visch (8,56) (4)

 

6-4 6-1  

0-6 2-6  

Tycho Veenstra (8,81)

 

 

1-6 1-6  

Jim Zwarthoed (8,91)

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jim Zwarthoed (8,91) 2 12 0 24 4 2 0 0
2 Milan Visch (8,56) 1 6 6 14 17 1 0 1
3 Tycho Veenstra (8,81) 0 0 12 7 24 0 0 2

Jongensenkel t/m 10 jr poule D

 

Maxim Correia (3)

Max Verhaagen

Stijn Bakker

David Snoey Kiewit

Maxim Correia (8,35) (3)

 

wo  

6-0 6-0  

wo  

Max Verhaagen (8,77)

 

 

6-2 6-2  

6-0 6-1  

Stijn Bakker (9)

 

 

 

6-4 6-3  

David Snoey Kiewit (9)

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Max Verhaagen (8,77) 3 18 0 36 5 3 0 0
2 Stijn Bakker (9) 2 12 6 28 19 2 0 1
3 David Snoey Kiewit (9) 1 6 12 20 24 1 0 2
4 Maxim Correia (8,35) * 0 0 18 0 36 0 0 3

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

Jongensenkel t/m 10 jr poule E

 

Melle Smit (5)

Krijn Koeweiden

Vince Hoogland

Tim de Vries

Melle Smit (8,6) (5)

 

6-4 6-3  

6-1 6-0  

6-3 6-4  

Krijn Koeweiden (9)

 

 

5-7 2-6  

2-6 4-6  

Vince Hoogland (8,88)

 

 

 

0-6 3-6  

Tim de Vries (8,8)

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melle Smit (8,6) 3 18 0 36 15 3 0 0
2 Tim de Vries (8,8) 2 12 6 31 21 2 0 1
3 Vince Hoogland (8,88) 1 6 12 17 31 1 0 2
4 Krijn Koeweiden (9) 0 0 18 20 37 0 0 3

Jongensenkel t/m 10 jr - Play-off

Mitch Kwakman (9)

 

finale

winnaar

 

Mitch Kwakman

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

Max Verhaagen

 

Melle Smit (8,6)

 

wo  

 

 

Max Verhaagen

 

 

Max Verhaagen (8,77)

6-1 7-5  

 

 

 

 

 

Ole Bredschneijder

Jim Zwarthoed (8,91)

 

 

6-3 6-4  

 

Jim Zwarthoed

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

Ole Bredschneijder

 

Open plaats

 

6-2 opg  

 

 

Ole Bredschneijder

 

 

Ole Bredschneijder (8,29)

 

 

 

Volg dit toernooi op https://www.tennisschooldekloek.nl.

© PlanMySport - 8 Aug 2020 05:07