Tennispark Welgelegen
Onderlinge DONDERDAGAVOND-competitie 2019 1e periode
donderdag 31 oktober 2019 t/m donderdag 19 december 2019

Singel competitie poule A

 

Sanne de Viet (1)

Gregor Halbe

Jelle Schreurs

Lodewijk Blankenspoor

Niels Groot

Sanne de Viet (1)

 

4-6 4-5  

2-6 1-6  

0-0 0-0  

1-6 6-7  

Gregor Halbe

 

 

1-6 3-6  

0-0 0-0  

6-1 6-4  

Jelle Schreurs

 

 

 

0-0 0-0 0-0  

6-2 6-0  

Lodewijk Blankenspoor

 

 

 

 

0-6 0-6 0-6  

Niels Groot

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jelle Schreurs 4 24 6 36 9 3 1 0
2 Lodewijk Blankenspoor 3 14 23 0 18 0 3 1
3 Gregor Halbe 3 16 10 27 25 2 1 1
4 Niels Groot 2 15 12 38 31 2 0 2
5 Sanne de Viet 1 4 22 18 36 0 1 3

Singel competitie poule B

 

Livia Hendriks (2)

Bjarne Jensen

Max Assenberg

Eelco Nijdam

Ricardo Badoella

Livia Hendriks (2)

 

 

2-6 1-6  

 

 

Bjarne Jensen

 

 

6-1 6-4  

6-1 3-4  

8-2  

Max Assenberg

 

 

 

0-6 2-6  

3-6 6-1  

Eelco Nijdam

 

 

 

 

6-0 6-1  

Ricardo Badoella

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bjarne Jensen 3 12 3 28 16 2 1 0
2 Eelco Nijdam 3 15 3 29 12 2 1 0
3 Max Assenberg 2 9 15 28 34 1 1 2
4 Ricardo Badoella 1 3 12 14 28 0 1 2
5 Livia Hendriks 0 0 6 3 12 0 0 1

Singel competitie poule C

 

Heleen Andresen (3)

Marc Steiger

Martin Partyka

Eeuwout Bauer

Johan Marnix Norder

Daniel Marx

Heleen Andresen (3)

 

0-6 1-6 1-3  

2-6 1-6  

3-6 2-6 0-3  

6-3 6-0  

3-6 1-6  

Marc Steiger

 

 

4-6 3-6  

1-6 4-6  

6-1 6-2  

6-2 6-1  

Martin Partyka

 

 

 

0-6 2-6  

6-0 6-0  

 

Eeuwout Bauer

 

 

 

 

6-0 6-0  

6-2 6-2 4-0  

Johan Marnix Norder

 

 

 

 

 

0-6 0-6  

Daniel Marx

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Eeuwout Bauer 5 36 0 67 16 5 0 0
2 Martin Partyka 3 18 6 38 22 3 0 1
3 Marc Steiger 3 21 12 51 32 3 0 2
4 Daniel Marx 2 12 15 31 32 2 0 2
5 Heleen Andresen 1 6 30 26 57 1 0 4
6 Johan Marnix Norder 0 0 30 6 60 0 0 5

Volg dit toernooi op https://tennisparkwelgelegen.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TennisparkWelgelegen/Competitie/Clubcompetities.

© PlanMySport - 7 Jul 2020 17:24