logo Tennispark Welgelegen
Onderlinge DONDERDAGAVOND-competitie 2019 1e periode
thursday 31 october 2019 until thursday 19 december 2019
print MOBIEL nieuwe
deelnemers
Gemixed Enkel HE
Programma
thu 7 nov thu 14 nov thu 21 nov thu 28 nov thu 12 dec thu 19 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   v

Singel competitie poule A

 

Sanne de Viet  (1)

Gregor Halbe 

Jelle Schreurs 

Lodewijk Blankenspoor 

Niels Groot 

Sanne de Viet  (1)

 

4-6 4-5 01:30   

2-6 1-6 01:30   

0-0 0-0 01:30   

1-6 6-7 01:30   

Gregor Halbe 

 

 

1-6 3-6   

0-0 0-0 01:30   

6-1 6-4 01:30   

Jelle Schreurs 

 

 

 

0-0 0-0 0-0   

6-2 6-0 01:30   

Lodewijk Blankenspoor 

 

 

 

 

0-6 0-6 0-6 01:30   

Niels Groot 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jelle Schreurs  4 24 6 36 9 3 1 0
2 Lodewijk Blankenspoor  3 14 23 0 18 0 3 1
3 Gregor Halbe  3 16 10 27 25 2 1 1
4 Niels Groot  2 15 12 38 31 2 0 2
5 Sanne de Viet  1 4 22 18 36 0 1 3

^^

Singel competitie poule B

 

Livia Hendriks  (2)

Bjarne Jensen 

Max Assenberg 

Eelco Nijdam 

Ricardo Badoella 

Livia Hendriks  (2)

 

Thu 07/11 20:30 

2-6 1-6   

Thu 21/11 20:30 

Thu 28/11 20:30 

Bjarne Jensen 

 

 

6-1 6-4 01:30   

6-1 3-4 01:30   

8-2 01:30   

Max Assenberg 

 

 

 

0-6 2-6 01:30   

3-6 6-1   

Eelco Nijdam 

 

 

 

 

6-0 6-1 01:30   

Ricardo Badoella 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bjarne Jensen  3 12 3 28 16 2 1 0
2 Eelco Nijdam  3 15 3 29 12 2 1 0
3 Max Assenberg  2 9 15 28 34 1 1 2
4 Ricardo Badoella  1 3 12 14 28 0 1 2
5 Livia Hendriks  0 0 6 3 12 0 0 1

^^

Singel competitie poule C

 

Heleen Andresen  (3)

Marc Steiger 

Martin Partyka 

Eeuwout Bauer 

Johan Marnix Norder 

Daniel Marx 

Heleen Andresen  (3)

 

0-6 1-6 1-3 01:30   

2-6 1-6 01:30   

3-6 2-6 0-3   

6-3 6-0 01:30   

3-6 1-6 01:30   

Marc Steiger 

 

 

4-6 3-6 01:30   

1-6 4-6 01:30   

6-1 6-2 01:30   

6-2 6-1 01:30   

Martin Partyka 

 

 

 

0-6 2-6   

6-0 6-0 01:30   

Thu 12/12 19:00 

Eeuwout Bauer 

 

 

 

 

6-0 6-0   

6-2 6-2 4-0 01:30   

Johan Marnix Norder 

 

 

 

 

 

0-6 0-6 01:30   

Daniel Marx 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Eeuwout Bauer  5 36 0 67 16 5 0 0
2 Martin Partyka  3 18 6 38 22 3 0 1
3 Marc Steiger  3 21 12 51 32 3 0 2
4 Daniel Marx  2 12 15 31 32 2 0 2
5 Heleen Andresen  1 6 30 26 57 1 0 4
6 Johan Marnix Norder  0 0 30 6 60 0 0 5

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 31
Totale speeltijd 36:00 36:00
Gemiddelde speeltijd 01:09 01:09
Langste wedstrijd 01:30
HEP1: Gregor Halbe-Sanne de Viet 6-4 5-4
01:30
HEP1: Gregor Halbe-Sanne de Viet 6-4 5-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 14 July 2020 22:23 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D