Tennispark Welgelegen Onderlinge DONDERDAGAVOND-competitie 2019 1e periode thursday 31 october 2019 until thursday 19 december 2019 |
Singel competitie poule A
|
Sanne de Viet (1) |
Gregor Halbe |
Jelle Schreurs |
Lodewijk Blankenspoor |
Niels Groot |
Sanne de Viet (1) |
|
4-6 4-5 |
2-6 1-6 |
0-0 0-0 |
1-6 6-7 |
Gregor Halbe |
|
|
1-6 3-6 |
0-0 0-0 |
6-1 6-4 |
Jelle Schreurs |
|
|
|
0-0 0-0 0-0 |
6-2 6-0 |
Lodewijk Blankenspoor |
|
|
|
|
0-6 0-6 0-6 |
Niels Groot |
|
|
|
|
|
Stand
Winstpunten | Partijpunten voor | Partijpunten tegen | Spellen voor | Spellen tegen | Gewonnen | Gelijk | Verloren | ||
1 | Jelle Schreurs | 4 | 24 | 6 | 36 | 9 | 3 | 1 | 0 |
2 | Lodewijk Blankenspoor | 3 | 14 | 23 | 0 | 18 | 0 | 3 | 1 |
3 | Gregor Halbe | 3 | 16 | 10 | 27 | 25 | 2 | 1 | 1 |
4 | Niels Groot | 2 | 15 | 12 | 38 | 31 | 2 | 0 | 2 |
5 | Sanne de Viet | 1 | 4 | 22 | 18 | 36 | 0 | 1 | 3 |
Singel competitie poule B
|
Livia Hendriks (2) |
Bjarne Jensen |
Max Assenberg |
Eelco Nijdam |
Ricardo Badoella |
Livia Hendriks (2) |
|
  |
2-6 1-6 |
  |
  |
Bjarne Jensen |
|
|
6-1 6-4 |
6-1 3-4 |
8-2 |
Max Assenberg |
|
|
|
0-6 2-6 |
3-6 6-1 |
Eelco Nijdam |
|
|
|
|
6-0 6-1 |
Ricardo Badoella |
|
|
|
|
|
Stand
Winstpunten | Partijpunten voor | Partijpunten tegen | Spellen voor | Spellen tegen | Gewonnen | Gelijk | Verloren | ||
1 | Bjarne Jensen | 3 | 12 | 3 | 28 | 16 | 2 | 1 | 0 |
2 | Eelco Nijdam | 3 | 15 | 3 | 29 | 12 | 2 | 1 | 0 |
3 | Max Assenberg | 2 | 9 | 15 | 28 | 34 | 1 | 1 | 2 |
4 | Ricardo Badoella | 1 | 3 | 12 | 14 | 28 | 0 | 1 | 2 |
5 | Livia Hendriks | 0 | 0 | 6 | 3 | 12 | 0 | 0 | 1 |
Singel competitie poule C
|
Heleen Andresen (3) |
Marc Steiger |
Martin Partyka |
Eeuwout Bauer |
Marnix Norder |
Daniel Marx |
Heleen Andresen (3) |
|
0-6 1-6 1-3 |
2-6 1-6 |
3-6 2-6 0-3 |
6-3 6-0 |
3-6 1-6 |
Marc Steiger |
|
|
4-6 3-6 |
1-6 4-6 |
6-1 6-2 |
6-2 6-1 |
Martin Partyka |
|
|
|
0-6 2-6 |
6-0 6-0 |
  |
Eeuwout Bauer |
|
|
|
|
6-0 6-0 |
6-2 6-2 4-0 |
Marnix Norder |
|
|
|
|
|
0-6 0-6 |
Daniel Marx |
|
|
|
|
|
|
Stand
Winstpunten | Partijpunten voor | Partijpunten tegen | Spellen voor | Spellen tegen | Gewonnen | Gelijk | Verloren | ||
1 | Eeuwout Bauer | 5 | 36 | 0 | 67 | 16 | 5 | 0 | 0 |
2 | Martin Partyka | 3 | 18 | 6 | 38 | 22 | 3 | 0 | 1 |
3 | Marc Steiger | 3 | 21 | 12 | 51 | 32 | 3 | 0 | 2 |
4 | Daniel Marx | 2 | 12 | 15 | 31 | 32 | 2 | 0 | 2 |
5 | Heleen Andresen | 1 | 6 | 30 | 26 | 57 | 1 | 0 | 4 |
6 | Marnix Norder | 0 | 0 | 30 | 6 | 60 | 0 | 0 | 5 |
Volg dit toernooi op https://tennisparkwelgelegen.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TennisparkWelgelegen/Competitie/Clubcompetities.
© PlanMySport - 6 May 2024 03:23