Tennispark Welgelegen
Onderlinge zondagcompetitie 2020
zondag 5 januari 2020 t/m zondag 1 maart 2020

Zondag poule A

 

Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande (1)

Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water

Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier

Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser

Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande (1)

 

1-7 1-7 4-3 4-3 2-5 3-2 3-4 3-3  

4-4 6-1 8-0 7-0 4-3 3-4 5-2 3-2  

6-2 4-5 7-2 6-2 6-2 4-4 4-5 4-4  

Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water

 

 

6-3 6-3 7-2 6-3 5-2 5-2 7-0 6-3  

4-4 5-1 4-4 5-1 5-1 5-4 6-3 5-1  

Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier

 

 

 

4-3 2-6 3-5 1-7 3-6 2-5 5-3 7-1  

Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water
6 39 9 121 58 3 0 0
2^ Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande
4 30 18 102 76 2 0 1
3 Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser
2 18 30 81 107 1 0 2
4 Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier
0 9 39 61 124 0 0 3

Zondag poule B

 

Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten (2)

Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo

Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone

Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem

Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten (2)

 

3-6 3-6 1-6 3-5 3-5 3-6 4-5 2-6  

3-5 3-5 4-1 1-7 5-3 5-3 2-7 2-5  

2-5 6-1 3-6 5-4 2-5 4-3 3-3 2-3  

Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo

 

 

6-3 1-7 2-7 5-3 7-3 4-5 5-2 3-4  

4-2 5-4 7-1 4-5 4-3 3-2 7-2 5-3  

Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone

 

 

 

6-3 2-5 7-1 6-2 3-3 6-1 4-3 3-5  

Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone
6 29 19 107 81 3 0 0
2^ Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo
4 38 10 117 78 2 0 1
3 Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem
2 16 32 75 103 1 0 2
4 Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten
0 13 35 74 111 0 0 3

Zondag poule A (C)

 

Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water

Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande

Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone

Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo

Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water

 

 

5-4 5-3 5-4 6-4 5-3 6-3 5-3 7-1  

 

Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande

 

 

Zo 23/02 14:00

5-4 5-4 7-2 7-1 4-4 6-3 7-0 3-3  

Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone

 

 

 

 

Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water
2 16 0 44 25 1 0 0
2^ Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande
2 14 2 44 21 1 0 0
3 Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo
0 2 14 21 44 0 0 1
4 Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone
0 0 16 25 44 0 0 1

Zondag poule B - vervolg

 

Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser

Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier

Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem

Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten

Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser

 

 

 

Zo 23/02 14:00

Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier

 

 

Zo 23/02 14:00

 

Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem

 

 

 

 

Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten

 

 

 

 

Zondag poule a en b - Kruisfinales

Poule A - nummer 1

finale

winnaar

 

 

 

Poule B - nummer 2

 

 

 

 

 

Poule A - nummer 2

 

 

 

 

 

Poule B - nummer 1

 

 

Volg dit toernooi op www.rijshaeghe.nl.

© PlanMySport - 8 Aug 2020 16:12